MR3420 Rozłącza się przy WiFi

Witam mam taki sam problem co w temacie , piszecie o zasilaczu ale czy to możliwe ze oryginalny zasilacz od routera był by zły ?. Ogolnie router chodzi cacy ale jak podłącze brata konsole pod wifi i gramy na lanie to średnio co 30 min resetuje router ... trochę to irytujące :confused:

Nie jest zły tylko modemy są różnych producentów i potrafią być bardziej prądożerne niż to jest w specyfikacji routera szczególnie kiedy sygnał z BTS-a (nadajnika) jest słaby. Nawet sam producent zaleca stosowanie hub-ów aktywnych.

hmm czyli oddanie go na gware nie wchodzi w grę ? ;p

Zawsze możesz oddać jeśli masz paragon.

Zasilacz 12v DC 1,5A nie pomógł :frowning:

Jeżeli korzystasz z modemu 3G/4G to tak jak mówiłem hub aktywny.

modemu nie używam :slight_smile: mam internet kablowy. Ogólnie router oddałem na gwarancje i dostałem zwrot pieniędzy , chciałem zapytać czy możecie mi polecić jakiś fajny router wifi bez problemów tego typu (resetowanie)?
Pozdrawiam.

Do sieci kablowych polecam TP-link WR841N lub WR1043NDv2 w zależności od zasobności portfela.

Witam ponownie , od 3 dni testuje router WR1043NDv2 i muszę powiedzieć ze jestem zachwycony !
Jest niedużo droższy od MR3420 a chodzi o niebo lepiej , wifi jest naprawdę stabilne i nie resetuje się :slight_smile: router godny polecenia.