[MR3420] Rozłącza się przy WiFi

Jak nie pomogą wskazówki CHACA wrzuć do routera taki firmware: 3.15.9 Build 14710 Rel.35420n

Pytanko do Jarando
Co to za twór?

Taki TWÓR, na którym przestało mi w końcu zrywać połączenie na modemie LTE Huawei E3276, podpiętym bez żadnego HUBa.

Więc z łaski swojej napisz skąd to ma autor tematu pobrać? Sam jestem bardzo ciekaw.

Trzeba uważniej czytać ten wątek, gdyż link bezpośredni do tego firmware, jest zamieszczony kilka postów wyżej.
A dokładnie nad Twoim postem, gdzie radziłeś koledze Patricko żeby testował dokładnie ten firmware.

Dziękuje za porady, szczerze mówiąc sam nie wiem co zrobiłem ale od wczoraj przerywanie sie nie pojawia, nie próbowałem nawet instalować innego Firmware.
Nadal jeszcze mnie męczy dla czego jeden laptop nie łączy się z siecią gdy ustawie 11bgn Jak robię diagnozę połączenia to wyskakuje błąd "brama domyślna niedostępna".
ps: sprawdziłem otoczenie sieciowe tym programem i ciekawi mnie co to jest ta żółta sieć nad siecią trojan.exe bo to wygląda jak by wychodziła z mojego routera. sieć której używam to ta niebieska trojan.exe

prosze nie sugerować sie słabym sygnałem bo byłem akurat w kuchni a tam mam najsłabszy sygnał

Ustaw inny kanał nadawania przez wifi i zobaczysz co się będzie działo.

Taka sama sytuacja na innych kanałach, moja siec trojan.exe a nad nią ta inna sieć z mocniejszym sygnałem. Wygląda na to ze to mój router wysyła tą sieć tylko skąd ona się bierze?
teraz kanały mam ustawione na automatyczne.
Jak na razie internet działa dobrze więc tak to zostawiam. Co do tego laptopa który się nie łączy to spróbuje kupić do niego kartę na usb, widziałem na allegro za około 30zł. to nie majątek warto spróbować.