Możliwość zmiany języka w sprzęcie TP-Link

Chciałbym zapytać sie czy jest możliwosć zmiany języka na stronie, gdyż angielski nie jest moją silną stroną.Starej daty jestem, więc tylko rosyjski coś tam znam :wink:
Wchodzę na strone gdzie się loguje , czyli http://192.168.1.1/ i tam jest dużo do pozmieniania, więc chcialbym wiedzieć coś ale nie jest to po polsku.Czy jest możliwość zmiany języka?Pewnie nie, bo nie widzę tam zmiany języka :frowning:
Dziekuje

Temat przeniosłem do właściwego działu. Tytuł tematu poprawiłem.CHACA

W większości sprzetu jest oprogramowanie w j. angielskim. W routerze WR-740Nv4 jest wersja pl. Jaki masz model routera? Generalnie nie ma możliwości zmiany języka. Inaczej ma się sprawa w przypadku wgrania oprogramowania alternatywnego. Tam można zmieniać.

W oficjalnym oprogramowaniu nie da się zmieniać języka menu. Jeżyk można zmienić wgrywając inne oprogramowanie np rosyjski, niemiecki lub polski można pobrać z oficjalnych stron TP-Linka. Wszystko zależy jaki to model sprzętu.

Mam router TL-MR3420
Czy tam coś zmienie?Jak coś to bardzo prosze o doradzenie co moge zrobić.
Wielkie dzieki

Jeśli to wersja V2 to jest menu w języku rosyjskim. Dostępne Tutaj
Nie wgrywaj jeśli masz MR3420v1.
Jeśli chcesz zapytać o jakąś konfigurację to pytaj, a poradzimy.
Dla tego sprzętu dostępne jest alternatywne oprogramowanie Gargoyle które jest dostępne w języku polskim.

Jeżeli chodzi ci o zmianę języka na polski to na oryginalnym fw nie ma możliwości.

No to posmutnialem bo jest to wersja v2 :frowning:
To spróbuje wersje rosyjską.Może bardziej będe kumał :wink: co tam zmieniać
dzieki wielkie

Nie ma się co smucić dla tej wersji jest i rosyjskie oficjalne firmware jak i wielojęzyczna alternatywa Gargoyle. Dostępne Tutaj

http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-MR3420_V2_130314_PL.zip
A to nie pasuje?

To jest wersja angielska :frowning:

Wg tego co jest na stronce napisane jest to menu w języku angielskim na polski rynek:

Jednak zawsze możesz sprawdzić.

Wersja angielska niestety.Zostalem przy tej rosyjskiej :wink: