Most wi fi Cpe 210 i eap110

witam serdecznie.
Jak w temacie potrzebuje zbudować most wi fi miedzy dwoma budynkami,
Internet będzie z budynku A i stamtąd planuje przy użyciu Cpe 210 wysłać sygnał do Budynku B . Natomiast na budynku B chciałbym zainstalować eap 110 outdoor, i tu moje pytanie czy ta 110 ma możliwość odebrania sygnału bezprzewodowo i w ten sam sposób go dalej rozgłaszać ?

Na szybko dokumentacja i emulator pokazują, że fabryczny soft to jedynie daje funkcje Access-Pointu, czyli nie, nie działa jako wzmacniacz. Tylko jako punkt dostępowy z zasilaniem i dostępem do sieci poprzez Ethernet (+POE). Do odebrania sygnału musisz mieć oddzielne urządzenie.

Rozumiem, a na szybkiego jesteś w stanie mi podać jakieś urządzenie które by działało tak jak wyżej opisałem czy bez 3 urządzenia sie nie obejdzie, czyli np 2x cpe210 i od jednego z nich kabel i acces

Po czasie, ale z szybkiego opisu to CPE210 ma taką funkcję (repeatera) i jest zewnętrzny, ale pewnie zasięg ma mniejszy niż 110tka, choć nie wiem, nie miałem tych urządzeń w ręku.
Ogólnie rozdzielenie klienta WiFi i AP ma spory sens i jeżeli koszty nie są krytyczne, to ja bym w to wchodził, ale wszystko zależy od zastosowania.