Monitorowanie w WR-740N

Witam,
mam router Wp-740N. PC i laptop łączą się bezprzewodowo.
Czy ten router zapisuje strony www na jakie się wchodzi z obydwu kompów?
Lub czy da się to ustawić jakoś? A jeśli tak to jak?
Dzięki za info.

Na firmowym firmware nie ma takiej możliwości . Po wgraniu Gargoyle jest taka możliwość podejrzenia odwiedzanych stron. Tutaj zobrazowane masz monitorowanie sieci:

dziękuję. A co to znaczy że na firmowym firmware nie ma takiej możliwości? Ja jestem trochę lewa w tych sprawach.

Na producenta oprogramowaniu niema takiej opcji . Trzeba wgrać inne (Gargoyle) zewnętrzne oprogramowanie .

Oczywiście na Gargoyle tak jak kolega Wojtek podpowiada.

dziękuję. Wgrałam, wszystko się powaliło. Wgrałam ponownie oprogramowanie tplink, ale nie umiem ustawić połączenia bezprzewodowego. Jestem na kablu. Radiowo nie wykrywa mi sieci, a na kablu ją widzi ale po sprawdzaniu wymagań dotyczących sieci wyskakuje komunikat: nie można się połączyć z tą siecią.

Tutaj proszę . Koleżankę dotyczy punkt 7

dzięki, zrobiłam wg tego ale dalej to nie działa.

Tzn. nie możesz się ze siecią WIFI połączyć? Jak łączysz się po wifi to kabelek odłącz od komputera . Po kabelku dostęp do sieci masz tak ?

po kablu dostep do sieci mam. Jak odłączę kabel to z moją siecią nie może się połączyć. Nie wiem czy to nie wina ze strony systemu. Poprzednim razem miałam hasło narzucone z jakiegoś konfiguratora bo miałam zapisany zrzut z ekranu z hasłem taki jak w ząłączniku. Ale nie pamietam jak to wtedy robiłam a przy połączeniu z siecią nie pokazuje mi się zaden komunikat typu: wpisz hasło.

Usuń wszystkie sieci jakie masz zapisane w laptopie następnie spróbuj się połączyć z obecną siecią . Odinstaluj również ten konfigurator. Lub wpisz takie samo zabezpieczenie na routerze jakie wymaga konfigurator.

i git, działa :smiley: Dziękuję bardzo :smiley:

Proszę o zamknięcie tematu jeśli problem rozwiązany i zapraszamy ponownie w razie trudności w konfiguracji :wink: