Modem USB do TP-LINK MR3420 V5.1

Witam,
od niedawna mam router TP-LINK MR3420 V5.1 szukam modemu, któryby działał z siecią Play.
Pozdrawiam

Może ktoś coś ??

Kupujesz cokolwiek co jest na liście zgodności. problem w tym, że zasilania pewnie nie poprawili względem poprzednich wersji, a do tego modemów USB już się nie produkuje. Pewnie nadal najlepszy jest Huawe E3372 w wersji zgodnej ze specs. A jest tych odmian sporo, bo aż 4:

Ja już kupiłem ten modem ( HUAWEI E3372h-320) no i raz łączy a raz nie łączy. Kupiłem ten bo tylko taki udało mi się w RTV EURO AGD znaleźć.

O kurczę, nie wiedziałem, że odmiana 320 istnieje i nie mogę znaleźć jej specyfikacji w porównaniu do 153, ale spoko.

Wyjaśnij co rozumiesz przez "raz łączy raz nie" - co dzieje się z diodą modemu i jak to się ma do działania tego modemu podłączonego do komputera.

Dlaczego sprawdzać w komputerze? A może masz problem z operatorem?

No jak się modem uruchomi to pojawia się niebieska lampka, oznaczająca, że modem ma połączenie z operatorem i wszystko działa. Problem w tym, że router pisze "detecting modem" albo "undefired".
W dodatku na liście z wyborem operatorów jest tylko T-Mobile.
Po podłączeniu modemu do laptopa otwiera się jego strona administracyjna i widnieje taki napis "
PLAY 4G - Połączono". Może to wina routera, lecz w to wątpie.