Modem 3G MA260

Posiadam TP-LINK MA260.
Niezbędna jest mi opcja autoconnect (połączenie wraz ze startem systemu), a w oprogramowaniu dostarczonym z tym modemem nie ma takiej opcji ;/ a przynajmniej ja takiej nie znalazłem
Czy da sie to jakoś obejść np poprzez poprzez dodatkowe argumenty przy wywoływaniu programu?
lub
Czy jest jakis sposób, żeby połączyć się z internetem automatycznie?
ustawiłem profil jako domyślny, więc jest wybrany przy starcie programu. Problem w tym że zawsze trzeba nacisnąć przycisk connect. Modem jest podłączony do zdalnego komputera i nie ma opcji uruchamiania w ten sposób internetu.
z góry dziękuję za odpowiedzi.

Modem mało popularny u nas. Przeglądając instrukcję też nie natrafiłem na tą funkcję. Proponuję kontakt ze wsparciem technicznym TP-linka
http://www.tp-link.com.pl/contact.html

Napisałem do nich już rano. Znalazłem to forum więc napisałem także tutaj :wink: Dzięki za odpowiedź.

No to musisz poczekać do poniedziałku jeżeli pisałeś do polskiego wsparcia. Chłopaki nie pracują w weekend :wink:

Może zrezygnować z programu do łączenia się z internetem od TP-Linka a spróbować nawiązać połączenie przez windows lub za pomocą programu topnetinfo

Dzięki wielkie za podpowiedź :wink: Windows (o dziwo!) dał radę :smiley: Konfiguracja połączenia telefonicznego + scheduler i wszystko śmiga :wink: