Modem 3G/4G do routera TD-W8960N?

To mój pierwszy post tutaj także witam wszystkich!!
Zakupiłem internet w Play LTE bez modemu także mam tylko kartę. Posiadam router TD-W8960N.
Potrzebuję kupić modem do tego neta i tu moje pytanie czy jest możliwe zgranie ze sobą jakiegoś modemu i tego routera??
Jak nie, to kupić router z modemem w jednym czy oddzielnie? Jaki zestaw?
Z internetu najczęściej będzie korzystał jeden użytkownik, a czasami sygnał miałby być rozdzielony pomiędzy 2-3 użytkowników.
Chciałbym się zmieścić w 200zł.
Pozdr

Z tym routerem raczej nic nie zwojujesz. W tej kwocie jedynie możesz kupić modem Hilink Huawei E3372H. Sprzedaj ten router i ewentualnie kup WR1043ND v2.

Kupując modem i do tego router bezprzewodowy nie zmieścisz się w budżecie. A to jest chyba najtańsza opcja.

A warto kupić coś takiego: TP-Link M5250?
Na tak niewielkie potrzeby jakie mam mogę zrezygnować z LTE, bo 3G chyba powinno również nie najgorzej śmigać? oczywiście przy dobrym zasięgu.

Przy dobrym zasięgu nie powinno być problemu z 3G, kiedyś testowałem i spisywał się poprawnie. Pytanie czy warto rezygnować z LTE na rzecz 3G. Wybór należy do ciebie.

Jeżeli masz małe potrzeby typu przeglądanie stron, ściąganie poczty itp to 3G w zupełności wystarczy.

Dokładnie, głównie przeglądam strony, youtube czasami i tyle.
To urządzenie, o którym wspominałem może rozdzielić sygnał na kilka urządzeń co czasem mi się przyda.
Jakieś inne propozycje z funkcją hotspotu?

Jest sporo urządzeń innych firm. Ja ze swej strony poprę przykładem dwóch przeze mnie sprawdzonych sztuk TP-Linka, mianowicie M5350 oraz M7350. Pierwszy jest tylko na 3G zaś drugi to już router MiFi z LTE. Owszem ma możliwość pracy w 3G.

Kupię coś 3G i tak to przeglądam te urządzenia i jak dla mnie się wiele nie różnią:P
mam kilka typów:

Jak już to brał bym MR3420v2 -

Jeżeli patrząc cenowo to masz tak:
E5330 od 159pln
E5250 od 174pln
reszta powyżej 300pln.
Możesz także zakupić router WR-1043NDv2 od 150pln

e5730 - ten też jest dostępny cenowo http://allegro.pl/huawei-sim-e5730-hotspot-wi-fi-powerbank-5200mah-i5612857177.html
ale kupię chyba Modem USB Huawei E3131 H-2 + Router TP-LINK MR3420. Dzięki temu będę mógł w przyszłości np zmienić modem usb na LTE jak będę potrzebował.

No i po co w przyszłości zmieniać i podwójnie kase wydawać. Jak dla ciebie to najlepszą opcją jest zestaw: modem Huawei E3372H-153 i do tego WR 1043NDv2 z alternatywnym oprogramowaniem Chaos Calmer.