Model ten sam a się różnią wyglądem

Witam.Zakupiłem w neo24 Tp TD-W8950ND w kolorze niebieskim półokrągły a dostałem kwadratowy czarno biały,sprzedawca twierdzi ,że technicznie jest wszystko to samo ,różnica tylko w wyglądzie .Proszę kolegów o potwierdzenie tej opini ,reklamować czy zostać przy tym starszym modelu....[neostrada 10]

Napisz jaką masz wersję sprzętu. Odczytasz na naklejce na spodzie routera

Ver 1,4

Niby sprzęt pod takim samym modelem ale dostałeś starszą wersję. Różnica jest też w zastosowanym hardware ( pewnie inny procesor, chip wifi, itp)

To znaczy że nowszy jesli ma inny hardware, procesor, chip wifi jest zdecydowanie lepszy ,czy różnice będą znikome...pytam bo zastanawiam się nad reklamacją...bo wizualnie jest mi to obojętnie...liczy się środek.

Za pewne dużych różnic nie będzie, ale sam fakt iż zamówiłeś v2 to bym reklamował.

Witam..złożyłem reklamacje do neo 24 w sprawie wymiany ,ale mnie strasznie zwodzą,np tym ,że mają 19 dni roboczych na zapoznane się z reklamacją i powiadonienie mne co zadecydują ,a w sprawie że wstawili złe foto jest im b.przykro i zmienią ten stan rzeczy...tragedia ...poczekam jeszcze chwilke i trzeba do rzecznika konsumentów ,bo sam z nimi nie wygram.