Media Serwer w TD-W8970

Dlatego mówię o kompromisie, ten serwer multimedialny do namiastka tego co jest zaimplementowane w obudowach NAS.

Właśnie otrzymałem info od Tplink , faktycznie jest limit plików , 1000. Niestety nie jest planowana nowa aktualizacja, ktora by mogła to zmienić. Co by to sprawdzić, zostawilem na dysku pełne katalogi i mam dokładnie 999 plików i wszystkie są widoczne :wink:
robia

Limit na pliki jest pewnie dla tego że sprzęt ma swoje ograniczenia. Większa ilość plików będzie powodowała niestabilność całego systemu przez co router będzie się zawieszał.
Chcesz więcej to zainwestuj w NAS.

Pokrywa się to z tym co pisałem wcześniej w moich postach.

Dokładnie jak mowiles , wszystko się zgadza.
Z tym NASmbede musiał pomyslec za czas jakis, na razie scalam pliki FLAC w jeden i dzięki temu " oszczdzam limit plików ". Dzialal bez problemów, tak wiec te 1000 plików to może być nawet 1000 płyt.
robiz

Witam ponownie
Temat cały czas dotyczy TD-W8970 , ale mam zamiar zmienić internet na LTE bez limitu i T-Mobile oferuje mi ten router D-Link DWR-921.
Aktualnie w w TP-linku mam uruchomiony serwer mulimediów. Zastanawiam sie , czy moge jakośc połączyć ten nowy router z tym aktualnym, by cały czas mozna było uzywać serwera i przesyłac muzykę w plikach do odtwarzacza sieciowego. Zakładam , że router TP link " robiłby " tylko własnie za serwer.
Jest taka mozliwość ?
Pamiętam, że NAS byłby najlepszym rozwiązanie, ale chwilo brak " luźnych " funduszy na ten cel.. :wink:
robiz

Konfiguracja jako AP z wyłączonym DHCP, Port WAN/ADSL pusty

Czyli łącze je poprzez porty LAN, tak ?
Ok wyłączam DHCP.
A co to ten AP ?
robiz

To właśnie punkt dostępowy, określenie trybu działania urządzenia - sieci bezprzewodowej.

Sorry, za upierdliwe pytanie, ale tego typu ustawienia to nie jest do końca " moja bajka "
Te konfiguracje to przeprowadzam w routerze TP-Linka, czy w tym który będzie robił tylko za " serwer'", tak ?
robiz

Cały czas rozmawiamy o TP-linku

Jasna sprawa :wink:
Pobawię się, zobaczymy co z tego wyjdzie .
Aha, i jeszcze jedno, do połączenia to " zwykły" kabel internetowy , taki jak np. do telewizora czy drukarki, tak ?
robiz

Tak dokładnie, zwykły patchcord

Dziękuję za wyjaśnienia.
robiz