[M5250 3G Mobile Wi - Fi] "WiFi Auto-disable Time" - Czy jest na to ratunek?

Witam,
Zakupiłem wczoraj dwa modemy TP-LINK M5250 3G. Zakładałem system automatycznego nawodnienia i niestety w dwóch punktach gdzie są sterowniki nie było dobrego zasięgu wifi ze stałego łącza, zatem zdecydowałem się na instalację obok sterownika automatycznego tych modemów w celu stałego dostępu do internetu. Stały dostęp do internetu na sterownikach pozwoli mi na sterowanie systemem nawodenia wiele kilometrów od miejsca instalacji. Jednak aby wszystko ładnie śmigało jak wcześniej wspomniałem potrzebuję STALE uruchomionego WIFI z modemów. I teraz takie pytanie - czy jest jakaś opcja, żeby wyłączyć opcję auto wyłączenia modemu po jakimś określonym czasie? Wiem, że ma to na celu zaoszczędzić baterię, ale czy jest opcja żeby całkowicie to wyłączyć? Znalazłem w internetach, żeby zmienić opcję na "0" i to ma rzekomo wyłączyć opcję uśpienia modemu, aczkolwiek to u mnie to nie zadziałało.
Czy macie jakieś pomysły ??
Dzięki za wszystkie odpowiedzi :slight_smile:

zazwyczaj w prostych interfejsach wartość zero wpisana w ustawienia timeoutu ustawia "nieskończoność", ale TYLKO pod warunkiem że software danego sprzętu udostępnia taką funkcję
mobilne bateryjne routery nie są przeznaczone do pracy ciągłej stąd możliwy brak funkcji, której szukasz
obejście problemu to zapewnienie ciągłego ruchu (zapewne wystarczy ciągły ping dokądkolwiek)