LTE do TD-W8980

Dzień dobry,
Mam router TD-W8980, który sprawuje się bardzo dobrze, Jest podłączony do neostrady. Chciałbym skorzystać z LTE. Co radzicie? Czy kupić nowy router? Jaki? Czy są jakieś inne polecane rozwiązania?

Witam,
Jeśli chcesz używać LTE tak aby działało bezproblemowo to zaopatrz się w router z wbudowanym LTE.
TP-Link posiada w ofercie routery stacjonarne MR200 i MR6400 ( wchodzi na rynek modem MR400, ale nie jest jeszcze dostępny)
Testowałem oba i sprawują się dość dobrze. MR200 ma przewagę nad MR6400 tylko w wifi w technologii AC. Oprócz tego działają one niemal identycznie.

Masz już wybraną ofertę?
Może najpierw warto zakupić startery różnych operatorów przetestować który będzie z nich najlepiej działał i miał najlepszy zasięg.

LTE powinno działać dobrze. Z mojego domku widać maszt z LTE. Bardziej martwię się o zasięg WiFi. Czy po tym względem MR200 i MR6400 są tak samo dobre jak TD-W8980?

Skoro tak to wybierz dobrą ofertę tego operatora. Na standardowych antenach powinieneś osiągać maksymalne możliwe transfery.

Tym bym się zbytnio nie martwił. Nie powinno być różnicy. Routery dziś mają takie samo ograniczenie dla wszystkich modeli. TD-W8980 ma pasmo N na 5GHz. Jeśli korzystasz z tego pasma to warto dołożyć do MR200.

Dziękuję bardzo za informacje. Są dla mnie bardzo przydatne. Raczej MR200 ze względu na 5GHz. Btw., MR400 można już kupić. Jakieś 170 zł drożej niż MR200.

Również dziękuję za info o MR400.

Jak już zakupisz sprzęt to pochwal się testami.
Pozdrawiam