Livebox i Tp-link WA750RE. Jak poprawnie podłączyć?

Próbowałem z tą samą nazwą ale nic z tego.
Status TP-Linka.

A ustaw mu jeszcze Mode na B+G lub nawet samo B? Próbowałeś?

[quote="Geoxide, post:19, topic:5511"]O dziwo, livebox widzi repeater, ponieważ w podłączonych stacjach liveboxa jest karta mac repeatera.[/quote]czy podłączony do LB możesz wysłać ping do tplinka?

Coś jest nie tak.

Podłączony do liveboxa przez wifi (laptop) mogę bez problemu pingować repeater. Znowu z komputera, który jest podłączony do liveboxa przez kabel ethernet ,nie mogę pingować repeatera. Próbowałem samo b i samo g również. Mam nadzieję, że ten adres fizyczny DHCP Liveboxa dobrze podałem :slight_smile:

Przypisz w Lb TP linkowi stały adres IP . Bo jak kolega Heinz piszę nie może być w DHCP widoczny skoro jest poza te pule adresów.

Jesteś pewien podłączenia WiFi z LB?
Czy w LB jest jakaś funkcja Izolacji klientów?
Ostatecznie możesz spróbować wgrać GargoylePL do 750RE.

Tak jestem pewien, ponieważ repeater ma w nazwie dodane EXT. Nie widzę tutaj nic takiego. A może spróbować zaaktualizować firmware w tym tp linku ? Za bardzo nie chcę ingerować w oprogramowanie. Jak nie będzie działać to maksymalnie do piątku mam zamiar oddać sprzęt. W Liveboxie nie widzę nic takiego jak przypisanie adresu dla repeatera.

Soft aktualizuj do najnowszego ze strony. Nie zaszkodzi a może pomóc.

Podłączyłeś do czerwonego czy żółtego portu? Jak do żółtego czy wyłączyłeś "telewizja przez internet" w menu liveboxa?
Spróbuj przywrócić Liveboxa do ustawień standardowych. Z TP-Linkiem zrób to samo.

Mam podłączone do czerwonego. Do żółtego jest podłączona telewizja. Co do tych ustawień to będę musiał jutro zrobić, ponieważ nie znam hasła do połączenia z internetem tylko login. Zadzwonie jutro do tp i dowiem się co z tym hasłem. A na razie dziękuję za pomoc :slight_smile:

Jeśli masz wersję 2.0 to tutaj jest ta funkcja

Witam ponownie. Wszystko już hula bez problemu, pełen zasięg w pokoju gdzie w ogóle nie było :slight_smile: Wystarczyło przywrócić ustawienia fabryczne. Po Quick Guide w repeaterze już nic nie musiałem zmieniać, wszystko działało. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i czas poświęcony na rozwiązanie problemu, okazał się prostszy niż myślałem :slight_smile: Temat uważam za zamknięty.

My też się cieszymy że wszystko działa. Zapraszamy ponownie w razie problemów. Temat zamykam i pozdrawiam!