Laptop 15,6' do pracy w kwocie do 2K

Panowie pomocy
Szukam laptopa do 2 tys. zł. MAX !!!
Najlepiej z systemem.
Nie chcę Samsunga, Acera.
Chciałem Dell, ale już sam nie wiem.
Laptop do pracy jako urządzenie na serwis. Nie szukam sprzętu do grania i takie tam ;D
Może taki: Notebook DELL Inspiron 15 3543

Dobre delle zaczynają się od 3000zł, dlaczego nie samsung? Mam model NP350USC z procesorem i5 i WIN7 od 3 lat i wymieniałem tylko baterię.
Niektórzy chwalą sobie Lenovo ale to też zależy od modelu.

Ostatnio Lenovo zrobili dość duży postęp odnośnie jakości sprzętu.

A dodatkowo jest to chyba jedyna marka, gdzie masz ułatwiony dostęp do prawie wszystkich "flaków". Zdejmowana jest wielka pokrywa od spodu, odsłaniająca całe wnętrze. Łatwo wyczyścić i wymienić chłodzenie oraz karty rozszerzeń. Chyba tylko grafika jest przylutowana lub zintegrowana z płytą/prockiem.

Poszukam coś po galeriach i pomacam i popatrzę :wink:
Więcej mam kasy, ale po co wydawać więcej.
To ma być lapek serwisowy do @work

Do pracy w terenie polecam Lenovo z serii thinkpad, do domu na biurko kupiłem Lenovo ideapad z710
Jeśli chciał bym thinkpada z tymi bebechami co ideapad to musiał bym dopłacić 1500zł.

Pomyśle nad Lenovo. Połażę po sklepach a i urlop już już........... więc dam znać co i jak..

Jeżeli jest taka możliwość poczekał bym do pojawienia się urządzeń z WIN10

Też myślałem o tym, ale kiedy to będzie???

Oficjalnie 29 lipca jest premiera, pewnie będzie trzeba miesiąc poczekać na pojawienie się urządzeń z win10

Właśnie. Jak się człowiek napali a i jakąś kasę ma to sam wiesz. A później się może rozejść........

Wybór należy do ciebie. Piszę co ja bym zrobił, poczekał co będzie się działo na rynku po pojawieniu się win10, może też będą jakieś ciekawe wyprzedaże starszych ale ciągle mocnych urządzeń.

A co ma się dziać. Wyprzedaże są cały czas. A nie wiem czy nowy system wpłynie na cenę.
Jak się kupi z 8 TO przecież można będzie uaktualnić.

Oczywiście że tak, ale to zawsze jakaś zmiana na rynku, osobiście myślę że jakieś zawirowania cenowe będą widoczne.

Myślę, że pierwsze kompy z W10 będą dość drogie. przynajmniej tak mi się wydaje.
Nie śledziłem rynku jak wchodziły nowe systemy.

Ale pytanie co będą robić z tymi starszymi bez WIN10? Aktualizować raczej nie bo mają oryginalną naklejkę z WIN8. Tutaj upatruję jakiejś szansy a poza tym pojawią się jakieś promocje z WIN10 na początek.

Jest to jakaś szansa i nadzieja na promocję :slight_smile:

Ja bym poczekał i popatrzył co będzie się działo. No chyba że potrzebujesz komputer na teraz do pracy to już inna sprawa kupuj i nie oglądaj się na rynek bo zawsze będzie jakieś ale jak już dokonasz zakupu.

Muszę rozjaśnić umysł Specjalem znad morza :slight_smile:
Może coś się wyklaruje. Może trafię jakąś super ofertę w jakiejś galerii albo na plaży :smiley:

Tak specjal jest bardzo popularny na pomorzu a szczególnie na prowincji. Wiem bo jeździłem tam na delegację no i próbowałem . Niestety nie powalił mnie smakiem :slight_smile: