Konfiguracja wr740n jako przekaźnika

Witam ponownie. Zapewne pamiętacie ze mam 2 routery wr740n. Dotychczas miałem połączone je trybem WDS na oryginalnym firmware w obydwu. Jednak ten tryb do końca mi nie dawał satysfakcji więc postanowiłem na jeden router wgrać Gargoyle, natomiast główny pozostawić na oryginalnym firmware. I w związku z tym mam prośbę o waszą pomoc w konfiguracji trybu przekaźnik na routerze z Gargoyle. Zamieszczam parę screenów, może się przydadzą:
Status głównego routera:

DHCP głównego routera:

Status routera z Gargoyle:

DHCP routera z Gargoyle:

Jakby coś jeszcze trzeba było chętnie wkleję. Mam jeszcze pytanie, ile trzeba trzymać przycisk reset na routerze z Gargoyle aby powrócić do ustawień standardowych? Ponieważ miałem dzisiaj z tym problem, ale w końcu się udało :D. Dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam i życzę radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych :).

Tutaj zaglądałeś?

Coś tam patrzyłem, tylko nie wiem czy adresy podane w tamtej konfiguracji będą pasować do mojej, a ja się niezbyt znam na tej adresacji mimo tego ze nie jest pewnie zbyt trudna :(. Dlatego mam prośbę o to żeby ktoś jakby mógł, to podał mi jakąś adresację bo chcę aby to miało w miarę ręce i nogi :P.

To chyba logiczne że dobrze było by mieć urządzenia w jednej podsieci. Więc zmień adres IP gargoyle na 192.168.0.200 i dalej jak w linku. AP/Brama to oczywiście adres IP głównego routera 192.168.0.1

Ok dzięki. Tylko nie mogę się zalogować przez przeglądarkę na 192.168.1.200. Może coś trzeba jeszcze z kartą sieciową pokombinować?

Nie wiem w jaki sposób łączysz się z routerem jaką i czy w ogóle dostajesz adresację z Gargulca.

Dzięki wielkie, wszytko gra ;D. Wina była po mojej stronie ponieważ ciągle ustawiałem adres IP routera z gargoyle na 192.168.1.250 a nie na 192.168.0.250 ;D. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.
EDIT:
Chciałbym się jeszcze tylko spytać jak działa przycisk reset na Gargoyle ;). Oraz mam nadzieję ze ustawiona przeze mnie końcówka 250 zamiast waszego 200 nie pogarsza w jakiś sposób parametrów sieci, jak tak to proszę mnie naprostować :).

Działanie przycisków:

  • "WPS/QSS" przytrzymany do 2s powoduje włączenie/wyłączenie interfejsów radiowych, o ile zostały wcześniej skonfigurowane w GUI. Dla WNDR3700(v2)/WNDR3800 rolę tą przejmuje osobny przycisk Wi-Fi.
  • "reset" przytrzymany od 3s do 10s powoduje restart urządzenia.
  • "reset" przytrzymany od 11s do 90s powoduje przywrócenie ustawień domyślnych (firstboot) i restart urządzenia.

Ok dzięki wielkie :D.