Konfiguracja wds tp link 8960n oraz wr841n

Witam od kilku dni próbuje zwiekszyc bezprzewodowo zasieg poprzez wds w moich tp-linkach.
Bylabym wdzieczna za wypisanie krok po kroku jak skonfigurowac wds w tp link 8960N oraz tp link wr841n
Próbowałam wszystkich kombinacji wypisanych na forum ale cos robie zle bo nie dziala. Prosze o pomoc

Pokaż statusy obu urządzeń.

Jak to zrobić? przepraszam ale nie wiem :cry:

Trzeba zalogować się na routery przy pomocy adresu 192.168.... . WDS ustawiasz tylko na WR 841. Zakładka Wireless- Wireless Settings- zaznaczamy Enable WDS Bridging, wpisujemy nazwę sieci z 8960, hasło zabezpieczające sieć takie samo i klikamy Survej. Szukamy naszą sieć.

No wlasnie to tez robiłam i jak tylko zrobie punkt: wyłączamy serwer DHCP Disable to nagle cały router sie zawiesza i nie mozna nawet wejsc na strone 192.168.....

Jak masz wyłączony serwer DHCP to nie zalogujesz się wprost na router. Pozostaw włączony serwer i wykonuj poszczególne kroki.

Zrobiłam tak na nowo zainstalowałam 8960 oraz 841
i tak jak napisałeś zrobiłam
tylko na WR 841. Zakładka Wireless- Wireless Settings- zaznaczamy Enable WDS Bridging, wpisujemy nazwę sieci z 8960, hasło zabezpieczające sieć takie samo i klikamy Survej. Szukamy naszą sieć.
wyszukałam wszystkie hasła wpisałam z 8960 i co dalej bo niestety nie działa wzmocnienie

Pokaż ustawienia jak to robisz.

Ok jak wroce do domu wysle zdjecie co ma z robione i bedze wdzieczna za pomoc co mam zmienic badz ustawić. Napisz mi jesli mozesz co konkretnie potrzebujesz z kazdego routera co wysłać?

Z 841 ustawienia WDS-u. Spróbuj jeszcze bez szyfrowania- wyłącz.