Konfiguracja TP-LINK TD-8961ND na łączu Multimedii

Cześć, mam problem z skonfigurowaniem routera na łączu multimedii
Podłączam swój router do łącza multimedii (bezpośrendio do łącza - pomijając modem), router TP-LINK TD-8961ND
Dodatkowo ustawiam mu takie parametry:
Encapsulation PPPoE
VPI: 0, VCI: 33
Multiplex LLC
VPI/VCI
login i hasło do PPPoE.
Ale nie połączył się z internetem. Zrobiłem hard reset routera i po ponownym podłączeniu wygląda to tak
Zakładka Status -> Device Info

Włączam konfiguracje Quick Start -> Run Wizard
i wybieram:
ISP Connection Type -> PPPoE/PPPoA
Potem login i hasło (sprawdziłem 2 razy na infolinii - jest poprawne)
VPI: 0, VCI: 33, Connection Type: PPPoE LLC
Dalej aktywną sieć WAN, zapisuje zmiany, mam info "Saved Changes."
I nie łącząy się z netem, a zakładka Status -> Device Info, zmienia się tak:

No to przeszedłem do Zakładki Interface Setup -> Internet, Tam zmieniłen Virtual Circuit
na PVC1 i zacząłem testować ustawienia PPPoE / oA
Przy ustawianiach PPPoA VC-Mux luc PPPoA LLc, zakładka PVCs Summary wygląda tak:

Ale połączenia nie ma.
Ogólnie moje próby konfiguracji dały taki efekt

Nie wiem jakich ustawień jeszcze spróbować / co ewentualnie jeszcze zmienić.
Będę wdzięczny za pomoc / sugestie
Pozdrawiam.

Sugestia:
Ja bym zostawił modem i do modemu wpiął router. To zdziała poprawnie.

Widać że router ma synchronizację z linią .Wyłącz na chwilę z prądu i włącz ponownie router .

Co to za modem? Może dasz radę wejść w jego ustawienia i sprawdzić konfigurację połączenia?

Ten poradnik czytałeś -

  • niestety nie mogę wejść w ustawienia modemu bo nie mam hasła - nie mogę wejść w konfigurację.
  • dokładnie "tego" poradnika nie czytałem ale z opisu wychodzi, że robiłem wszystko tak jak jest w nim zapisane
  • a jak połączyć modem z tym routerem? - pytam bo to router ADSLowy - nie ma portu WAN do którego mógłbym wpiąć kabel z modemu, tak jak jest to opisane np. tu http://www.tp-link.com.pl/article/?id=143

Gwoli jasności internet z Multimedi masz dostarczony przez linię telefoniczną ADSL?

Daj sobie spokój. Podłącz modem do routera do portu LAN. Wyłącz obydwa urządzenia i ponownie włącz. Jeszcze to http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic527901.html