Konfiguracja routera (wifi - brak wyświetlania miniaturek, zdjęć)

Witam serdecznie.
Od około 2tyg. jestem posiadaczem routera TP- LINK WR841N. Konfiguracja, instalacja przebiegła pomyślnie. Internet działa bez zarzutów. Mam problem jedynie z telefonem i tabletem podczas podłączenia WiFi. Otóż po wejściu w Sklep Play (jestem użytkownikiem telefonu z serii Xperia z androidem) nie wyświetlają się żadne zrzuty ekranu, screeny, obrazki. Ten sam bug mam na YT mimo, że po odpaleniu filmu wszystko dobrze działa. Przypuszczam, że wina leży w konfiguracji routera, ale nie wiem w jaki sposób to naprawić. Ustawienia są fabryczne, jedyne co zmieniłem to lokalizacje na POLSKA i strefę czasową. Dodam, że czasami wszystko działa poprawnie, a zdarza się tak że nic się nie wyświetla.

Proszę o pomoc.

Może byc to spowodowane oprogramowaniem na powyższych urządzeniach. Mam nie raz tak samo.

Robiłeś aktualizację oprogramowania na routerze? Spróbuj takiej konfiguracji -

Dziękuję za informację.
Skonfigurowałem wszystko tak, jak było pokazane na zdjęciach. Ustawiłem DNS od Google, ale zapytałem w e-mailu usługodawcę internetu czy udostępnia jakieś inne adresy, gdyż jakiś czas temu czytałem, że te od Google "śledzą" każdy ruch w internecie.

Pozdrawiam : )

Moim zdaniem od momentu podłączenie komputera do sieci - internetu jesteś inwigilowany (dostawca na obowiązek rejestracji logów z twoich połączeń). Wiec używanie DNS-ów googlowych lub innych nic nie zmieni.