Konfiguracja Aria

Witajcie zainstalowałem Arie chciałem by pliki zostały ściągane przy wyłączonych kompach na pendrive w routerze a tu klops tos takiego . hmm jak to skonfigurować? według opisu sobie instalłem ale dalej to już nie bardzo rozumiem.

Widać problem jest z połączeniem do demona aria. Sprawdź ustawienia.

Ok tylko co trza wpisać w te pola?

Pokaż co jest w Settings - Connection Settings.

już zamieściłem Panie Heinz

W polu port zmień z 80 na 6800.
Oczywiście demon na routerze masz uruchomiony?

a jak to zrobić?

http://eko.one.pl/?p=openwrt-aria2#uruchomieniewtle

zrobiłem krok w przód i komunikaty zniknęły , teraz chciałbym ściągać pliki na podłączony do huba pendrive co i gdzie mam wpisać chciałbym by pliki były ściągane na niego gdzie wpisać ścieżkę download , próbowąłem coś ściągnąć na próbe ale cąły czas pasek stoi w miejscu.

Plik mi się dodaje do listy ściąganych ale nie ściąga

Jak tego używać??

coś pomieszałem bo weszłem pod wskazany przez Ciebie adres powklejałem to do putty i odpalil ale podejrzewam że nie wskazłem mu ścieżki dostępu nie wiem .

Twoje podejrzenia są słuszne.
Tam jest opisana jedna zmienna: dir=/mnt/sda1
Jako /mnt/sda1 musisz wpisać miejsce gdzie jest zamontowany Pendrive.

Wpisując te polecenia --dir=/mnt/sda1 w Putty muszę tu wpisać lokalizacjie Pendrive nieznam, jej jak to sprawdzić?

aria2c --enable-rpc --rpc-listen-all=true --rpc-allow-origin-all -D --dir=/mnt/sda1 --rpc-user=user --rpc-passwd=pass --max-overall-upload-limit=100K

czy mogę wpisać tą lokalizacjie w to zaznaczone okienko czy to to samo gdybym wpisał to w putty?

Pozdrawiam

Wpisz polecenie mount zobaczysz listę wszystkich punktów które są zamontowane.
Na liście będzie coś w stylu /dev/sda1 on /media/sda1
To wpisujesz /media/sda1

mam cos takiego

rootfs on / type rootfs (rw)
/dev/root on /rom type squashfs (ro,relatime)
proc on /proc type proc (rw,noatime)
sysfs on /sys type sysfs (rw,noatime)
tmpfs on /tmp type tmpfs (rw,nosuid,nodev,noatime,size=14580k)
tmpfs on /dev type tmpfs (rw,noatime,size=512k,mode=755)
devpts on /dev/pts type devpts (rw,noatime,mode=600)
/dev/sda1 on /overlay type ext4 (rw,noatime,user_xattr,barrier=1,data=ordered)
overlayfs:/overlay on / type overlayfs (rw,relatime,lowerdir=/,upperdir=/overlay)
debugfs on /sys/kernel/debug type debugfs (rw,relatime)
none on /proc/bus/usb type usbfs (rw,relatime)
nfsd on /proc/fs/nfsd type nfsd (rw,relatime)
/dev/sdb1 on /tmp/share_home/spider12/PLIKI type vfat (rw,relatime,fmask=0000,dmask=0000,allow_utime=0022,codepage=cp437,iocharset=iso8859-1,shortname=mixed,errors=remount-ro)
/dev/sdb1 on /tmp/usb_mount/6C43-070E type vfat (rw,relatime,fmask=0000,dmask=0000,allow_utime=0022,codepage=cp437,iocharset=iso8859-1,shortname=mixed,errors=remount-ro)

zastanawia mnie jedno cokolwiek bym nie wpisywał w zaznaczonym okienku cały czas jest /root download path

masz
/dev/sdb1 on /tmp/share_home/spider12/PLIKI type vfat
czyli zgodnie z poradą powyżej powinno to wyglądać jakoś tak:

aria2c --enable-rpc --rpc-listen-all=true --rpc-allow-origin-all -D --dir=/tmp/share_home/spider12/PLIKI --rpc-user=user --rpc-passwd=pass --max-overall-upload-limit=100K```

zrobiłem tak prędkość pobieranego pliku ani drgnie

ok pozostało jeszcze takei coś gdy resetuje router to aria traci swoje ustawienia co zrobić by je pamiętał?