Konfiguracja 2 routerów w sieci Toya

Dzień dobry,
Czy mógłbym się dowiedzieć czy jest możliwa taka konfiguracja:
Domek jest 2 piętrowy + poddasze. Na poddaszu znajduje się modem dostawcy internetu Toya z Łodzi. Obecnie do modemu podpięty jest switch TP-link. Ze switcha poprowadzone są przewody WAN: na parter i I piętro. Na parterze jedna z linii podpięta jest do routera TP-linka 1043 ND.
Do routera podpięty jest na LAN 1 komputer stacjonarny z serwerem medialnym i odtwarzacz sieciowy a po WIFI 1-2 laptopy. Na I piętrze znajduje się 1-2 laptopy oraz drugi odtwarzacz sieciowy. Łączą się one z routerem z parteru po WIFI ale w niektórych miejscach sygnał jest słabiutki - tnie muzykę z dolnego serwera i internet. Dlatego komputer i odtwarzacz wpięty jest w WAN na piętrze. Niestety urządzenia ( odtwarzacze sieciowe, serwer medialny i laptopy) nie widzą się wtedy w sieci "kablowej" - wygląda jakby były w różnych sieciach WAN.
W związku z tym chciałbym postawić na I piętrze 2 router np. TP-link 3600 - wpiąć go w WAN, podpiąć do niego odtwarzacz sieciowy. Chciałbym ponadto aby obydwa routery "widziały się" po WIFI jak również po kablu - generalnie chciałbym aby obydwa routery "widziały" każde urządzenie w sieci domowej i po WIFI i po kablu. Zależy mi aby odtwarzacze były podpięte do sieci przewodowo - nie tnie wtedy plików muzycznych.
Jeżeli dobrze to opisałem to mam prośbę o informację: czy taka konfiguracja jest możliwa a jeżeli tak to jak to wszystko skonfigurować. Proszę również o wyrozumiałość jeżeli coś nie tak nazwałem, nie jestem w tych sprawach mózgowcem.
pozdrawiam
poniek

Żeby routery się widziały musisz je spiąć razem portami LAN . Na głównym routerze tylko złączone DHCP na pozostałych wyłączone . Adresacja routerów musi być z puli adresów głównego routera poza jego zakres DHCP.

Dziękuję za odpowiedź.
pozdrawiam
poniek