Kofiguracja wifi w nc+

Witam
Mam bardzo duzy problem z konfiguracja , utworzeniem podsieci i podllaczeniem routera TP LINK TL-WR743ND z acces poitem TL-WA 701 ND obydwa podlaczone do boxow NC+ konfiguracja automatyczna dekoderow w systemie multiroom nie dziala , dekodety sie nie widza ponoc dzialaja w innych podsieciach cokolwiek to znaczy :confused:
Prosba o instrukcje konfiguracji routera i acces poita w przypadku multiroom standart NC+ jestem calkowicie nie w temacie wiec prosze o dosc szczgolowy opis dzialania
Walcze juz tydzien i po malu poddaje sie :frowning:
Dzieki

Opr贸cz problemu opisanego w temacie masz jeszcze problem z poprawno艣ci膮 pisania w j. polskim. Prosz臋 to uwzgl臋dni膰 na przysz艂o艣膰 i poprawi膰 posty. CHACA

Opisz co i jak masz aktualnie po艂膮czone.

kabel lan z dekodera glownego do routera i dokladnie tak samo kabel lan z dekodera dodatkowego do acces poita
nic nie jest podlaczone z internetem poniewaz aktualnie nie bardzo mi na tym akurat zalezy chce by te dwie maszyny sie polaczyly i zacely dzialac tylko tyle

WR743ND:
Operation mode: AP Router
Network - LAN: IP Adress 192.168.1.1 Mask 255.255.255.0
WA701ND zr贸b przez Quick Setup:
Operation mode: Client i klikasz "Next"
Wireless setings: Klikasz "Survey" i wybierasz sie膰 z WR743ND wpisujesz tez has艂o do sieci i klikasz "Next"
Network Settings: DHCP na disable, IP Adres 192.168.1.254 Subnet Mask: 255.255.255.0 i klikasz "Next"
Sprawdzasz wszystkie dane czy s膮 OK i klikasz Reboot.
Po restarcie oba urz膮dzenia powinny si臋 widzie膰

ok dzieki zrobie tak jak mowisz i zobaczymy :wink:

Prosz臋 o pomoc z konfiguracj膮 trybu klient w WR702N. W domu mam router TL-WR340G. Post臋powa艂em wed艂ug instrukcji ze strony TP Linka (http://www.tp-link.com.pl/article/?id=395), niestety nie mog臋 uzyska膰 po艂膮czenia. Docelowo chc臋 u偶ywa膰 WR702N do multiroomu nc+.

Jak masz zaadresowane urz膮dzenia chodzi mi o adresy IP urz膮dze艅 .

192.168.0.10

Pytam jaki ma adres IP urz膮dzenie TP link WR340G jak i r贸wnie偶 jaki ma adres IP WR702N .

Na naklejce routera pisze 192.168.1.1

Podaj adresacj臋 obydw贸ch router贸w.

Ok, zmieni艂em teraz ustawienie na Pobierz IP automatycznie i dzia艂a teraz