Klika pytań odnośnie Archer C2

Dzień dobry,
Witam po raz pierwszy na tym forum. Nie chcę zakładać nowego tematu i pozwalam sobie na uzupełnienie wątku, gdyż pojawił się temat Archera C2. Jestem zainteresowany zakupem tego routera i zwracam się z uprzejmą prośbą o informację od "zorientowanych" - jakie dBi mają anteny Archera C2? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji - przynajmniej oficjalnych... Czy mają inne dBi dla pasma 2,4GHz i inne dla pasma 5GHz, jeśli tak to jakie?
Mam też jako laik pewnie dziwne pytanie: czy są to anteny pracujące w obu pasmach naraz, czy po prostu jedna antena jest od 2,4 GHz, druga od 5 GHz, tzn. jest MIMO 2x2 dla każdej z anten dla obu pasm?
Z góry dziękuję za pomoc.
Po edycji: gdzieś doczytałem, że dla n jest MIMO 2x2, dla ac 1x1. Dziękuję też Administratorowi za wydzielenie wątku i przepraszam za ew. zamieszanie.
Wydzieliłem jako nowy wątek - Administrator

Temat został otwarty na prośbę autora.
Skoro napisałeś iż wiesz już wszystko i przepraszasz za zamieszanie to teraz ja się pytam po co robisz dodatkowe zamieszanie?

Powstało niepotrzebne nieporozumienie. Pierwotnie dodałem post (moje pytanie) do innego wątku, zaś Moderator wydzielił to jako nowy temat (obecny). Podziękowałem i przeprosiłem za ew. zamieszanie związane z wydzieleniem wątku... Pewnie źle dobrałem słowa...
OK, kończąc offtop - nadal zależy mi na informacji o dBi anten Archera C2. Wiem, że w informacji o produkcie jest 5 dBi, ale czy dla pasma 2,4 GHz i 5GHz równolegle? Swoją drogą, zauważyłem, że producenci bardzo skąpo udzielają takich inmformacji...
Z góry dziękuję za info.

To popatrz i wyciągnij wnioski

Jak widać na zdjęciach nie ma anten wewnętrznych.