Klika pytań odnośnie Archer C2

(mekong) #1

Dzień dobry,
Witam po raz pierwszy na tym forum. Nie chcę zakładać nowego tematu i pozwalam sobie na uzupełnienie wątku, gdyż pojawił się temat Archera C2. Jestem zainteresowany zakupem tego routera i zwracam się z uprzejmą prośbą o informację od "zorientowanych" - jakie dBi mają anteny Archera C2? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji - przynajmniej oficjalnych... Czy mają inne dBi dla pasma 2,4GHz i inne dla pasma 5GHz, jeśli tak to jakie?
Mam też jako laik pewnie dziwne pytanie: czy są to anteny pracujące w obu pasmach naraz, czy po prostu jedna antena jest od 2,4 GHz, druga od 5 GHz, tzn. jest MIMO 2x2 dla każdej z anten dla obu pasm?
Z góry dziękuję za pomoc.
Po edycji: gdzieś doczytałem, że dla n jest MIMO 2x2, dla ac 1x1. Dziękuję też Administratorowi za wydzielenie wątku i przepraszam za ew. zamieszanie.
Wydzieliłem jako nowy wątek - Administrator

(CHACA) #2

Temat został otwarty na prośbę autora.
Skoro napisałeś iż wiesz już wszystko i przepraszasz za zamieszanie to teraz ja się pytam po co robisz dodatkowe zamieszanie?

(mekong) #3

Powstało niepotrzebne nieporozumienie. Pierwotnie dodałem post (moje pytanie) do innego wątku, zaś Moderator wydzielił to jako nowy temat (obecny). Podziękowałem i przeprosiłem za ew. zamieszanie związane z wydzieleniem wątku... Pewnie źle dobrałem słowa...
OK, kończąc offtop - nadal zależy mi na informacji o dBi anten Archera C2. Wiem, że w informacji o produkcie jest 5 dBi, ale czy dla pasma 2,4 GHz i 5GHz równolegle? Swoją drogą, zauważyłem, że producenci bardzo skąpo udzielają takich inmformacji...
Z góry dziękuję za info.

(CHACA) #4

To popatrz i wyciągnij wnioski

Jak widać na zdjęciach nie ma anten wewnętrznych.