Kabel sieci RP-SMA a router

Tak. Router już zamówiłam, a resztą ten dostawca się zajmnie;P. Jeszcze mu z pare słów powiem, co uważam na temat tegoż internetu, może coś w nim sie ruszy żeby chociaż lepiej działał. Ja to sie nie znam, przyznaję. Ale dość szybko przyswajam wiedzę. I jak nie będzie odpowiednio, ojjj nie ręczę za siebie -to tak na marginesie sobie mówię. Super, że tu są ludzie kompetentni od tego, bo ciężko jest nadążyć za nowosciami, tym bardziej jak ma się takie życie jak ja. Hmm znowu odbiegam od tematu. Powoli to ja z tym netem zrobię porządek i będzie cacy hehe;)

Pozostaje powodzenia życzyć w życiu internetowym :wink:
Jak by co to wiesz gdzie pisać. Zapraszam na nasze forum i pozdrawiam.

No pewnie, nie omieszkam skorzystać z tego forum:D
Ja tutaj przez przypadek trafiłam, bo szukałam nazwy tych gniazd połączeń sieci;p. Muszę powiedzieć ze jest bardzo ładnie wszystko prowadzone. Bo jak juz ja coś daje radę zobaczyc i zrozumieć który kabel to ktory.. ze znajomością informatyki na poziomie "że gdzieś było o zero-jedynkowym czymś".. To naprawdę jest spoko.
Dzięki i uciekam korzystać z neta póki się daje!
Pozdrawiam

Sama skonfligurowałam router:). Według instrukcji co przyszła z routerem, tylko PPPoE zaznaczyłam, a resztę tak samo jak w instrukcji.

Czyli wszystko działa ok? Temat można zamknąć.