Jaki Tp-Link TL-WR841N dla DDWRT ?

Dzień dobry
Brakuje mi info dla popularnego modelu TL-WR841N bo wersji jest az 14, do której wersji jest DDWRT lub pokrewne softy graficzne.
Chodzi o to, ze router jest uniwersalny. Do przeciętnego domu tani i wystarczający. Mam na uwadze DDWRT aby mieć aktualny soft (chodzi o bezpieczeństwo Wi Fi tzw KRAK).
Jak sie wejdzie na stronę TP Link z softami to niektóre softy sa z 2015 roku więc chyba nie sa bezpieczne? Jak więc wygląda bezpieczeństwo w tych routerach? Co z routerami v13 itp?

Chodzi ci pewnie o KRACK - ten błąd dotyczy jednak tylko klientów, a nie routerów (ale jak router działa w trybie klienta WiFi, wtedy go także dotyczy).
Z bezpieczeństwem jest różnie, ale istotnych dziur w tej chwili w większości aktualnych modeli nie ma problemu na fabrycznym firmware. Reszta zależy od konfiguracji, a więc tego, co użytkownik zrobi.
Nie wiem jak z DD-WRT, ale zwykle soft musi być dokładnie do odpowiedniej odmiany, inaczej albo nie przyjmie aktualizacji, albo ubijesz sprzęt (w większości wypadków odwracalnie, choć czasem bez konsoli szeregowej nie uda się wiele zrobić - zależy od bootloadera).
Zajrzałem jeszcze: Lista DD-WRT potwierdza moje słowa, masz tu kilkunastu wersji tego routera DD-WRT:
https://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Supported_Devices#TP-Link