Jaki router pod neostradę

Witam,
Jaki router pod neostradę?
Oto jakie aktualnie posiadam parametry:
Sagem F51A
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5944848703
do 10 mb/s
Chcialbym nie przekroczyc budrzetu 70 zl, a i zamawiajac z allegro zamowic poprzez inpost z przyczyn osobistych.
Czasami posiadam jedna kreske i zrywa polaczenie. Chodzi o dom jedno rodzinny i nie jestem wymagajacy, bo jakby bylo 2/3 kreski to juz bylby postep.
Dziekuje za pomoc.
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

W tej cenie z TP-Linka to jedyne W8951ND

Poszukaj używanego w8950N z logo orange. Też są w dobrej cenie.

Ze wzgledu na szersza oferte i wysylke Inpost wolalbym w8951nd. Moze byc? Jesli macie jakies uwagi przed zakupem to prosze.
Pozdrawiam.
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

W tej cenie i na gwarancji nic lepszego od TP-Linka nie dostaniesz więc nie ma co dywagować.

Ok, dziekuje.
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

Takze pytam sie na forum, a administrator moglby dokonczyc swoja wypowiedz. Czy adapter mi wystarczy do polaczenia sie z siecia na pc. I czy macie jakies porady odnosnie instalacji? Jesli wszystko jest proste wystarczy napisac nie. Dziekuje.
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

W opisie aukcjo napisane jest ze plyta dolaczona do routera obsluguje system Windows 7.
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

Router konfigurujesz przez przeglądarkę internetową

Konfiguracja:


Bezpieczeństwo:

Dziekuje dziekuje i jesze raz dziekuje :slight_smile:
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

Chcialem podziekowac za pomoc. pozdrawiam
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

Niestety. Rewelacji nie ma. Nadal mam jedna kreske. Z routera za 20 zl przeszlem na router za 95 zl i jakos bez rewelacji. To tyle jesli chodzi o moja opinie. Moze pomoze ona innym uzytkownikom. Pozostaja inne spoaoby poszezania zasiwgu wifi. Dziekuje.
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

Każdy router domowy ma prawnie uwarunkowną moc nadawnia i nie zależnie czy kupisz router za 20 zl czy za 100 zł moc wifi taka sama bedzie . To że masz jedną "kreskę" zasięgu spowodowane już jest tym że sygnał wifi musi pokonac przeszkody typu sufit ,sciana itd . oraz różne zakłócenia elektomagnetycze .

aha
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

Kolego bierz pod uwagę że radio w twoim routerze emituje fale radiowe o częstotliwości 2,4GHz czyli pasmo mikrofalowe. Niestety takie częstotliwości w większych dawkach są szkodliwe dla człowieka. Kuchenka mikrofalowa pracuje na podobnych częstotliwościach oczywiście z dużo większą mocą.

ok
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

Tu masz jeszcze artykuł jak poprawić działanie sieci bezprzewodowej w domu lub mieszkaniu -


Bierz też pod uwagę że transmisja jest dwukierunkowa i ważne są obydwie strony a często anteny w komórkach czy tabletach mają bardzo słaby zysk bo są wydrukowane na płycie głównej takiego urządzenia.

Polecam Expander Wa-854re. Udało mi się poprawić zasięg sieci bezprzewodowej z jednej do zero kresek na dwie do trzy kreski na użądzeniach mobilnych. Jest stabilne łącze i szeroka przepustowość.
Piszę o tym jako że moim głównym zamiarem było poprawienie zasięgu sieci WiFi. Dziękuje za wsparcie załodze forum Tp-link.
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

Tylko co ma wspólnego wzmacniacz z routerem do neostrady bo jak by nie było taki jest temat tego wątku.

Aha no racja, to raczej odnosi sie do mojej wypowiedzi i do Twojego posta na temat wzmacniania sygnału WiFi. Pisałem na samym początku że chciałbym zmienić zasięg z jednej kreski na dwie trzy. Takze to mi sie udało przy pomocy tego wzmacniacza. Pozdrawiam.
Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka