Jaki router do Neostrady 20mb z TV z obsługą IPTV

Obecnie posiadam Funboxa. Poszukuję routera (najlepiej TP-Linka). Chyba że jest jakiś niedrogi sprawdzony odpowiednik, który obsłuży również telewizję z gniazdka od Orange. Czy TP-Link TD-W8960N da się skonfigurować do tego celu ? Jeśli nie to jaki model TP-Linka polecilibyście ? Pozdrawiam.

Teoretycznie na W8960N powinno się dać to ustawić ( menu interface gruping). Trzeba tylko przygotować odpowiednie VPI/VCI i wrzucić je jako bridge do wybranego portu LAN.
Dlaczego chcesz zrezygnować z urządzenia operatora?

Masz Videostradę czy TVSAT? Osobiście zostawił bym urządzenie od dostawcy a kupił sobie dobry router bezprzewodowy z portem WAN.

Mam "videostradę", ale na ADSL.Zrezygnowałem z VDSL i opcji do 80 mb bo łącze było niestabilne, często wywalało połączenie. W ramach reklamacji wywalczyłem powrót do 20, ale tv mi zostawili. Zdecydowałbym się na tego TP-Linka bo posiada IP QoS, to ważna opcja dla mnie ponieważ jak na drugim kompie w domownicy oglądają coś na YouTube to mi lagi zabijają grę i chcę dzielić pasmo. Funbox nie posiada tej opcji. Zwróciłem jeszcze uwagę na model TD-W8950N, który to Orange posiada w swojej ofercie. Ale brandowany posiada prawdopodobnie okrojone opcje.
EDIT...
Kupiłem w/w router. Czy ktoś pomoże mi skonfigurować na nim tv z Orange ?