Jaki router ADSL wybrać pod słabą linię?

Witam Serdecznie,
Chciałbym zapytać, jaki router ADSL pod Neostradę polecacie kupić pod nienajlepsze parametry łącza?

Niestety od jakiegoś czasu mam kłopot z Neostradą, która co jakiś czas gubi synchronizację. Wzywałem już 3ktornie techników, sprawdzali moje łącze w domu, zmieniali port w centralce wioskowej i niby wszystko u nich jest w porządku >:(
Obecnie posiadam 2 routery: W961ND, który co chwilkę traci synchronizację z siecią oraz W8901G, który traci synchronizację powiedzmy raz na 24h. Zazwyczaj pomaga włączenie i wyłączenie urządzenia (programowy restart nie zawsze pomaga) lub w gorszym wypadku telefon na infolinie w celu restartu portu.
Zależy mi na routerze, który poradzi sobie ze stabilnym połączeniem i będzie miało przyzwoity sygnał wifi.
Dziękuję za propozycje.

Parametrów łącza nie masz najgorszych bo synchronizacja na 19mbit/s to wcale mało nie jest.
Polecił bym spróbować routery z serii archer D* np D5 czy D2.
W chwili robienia screenu widać brak adresu IP ale synchronizacja jest. Może problem jest gdzieś dalej.

Czasami właśnie tak mam, że synchronizacja ADSL już jest ale nie ma internetu (jak widać na powyższym screenie). W tym wypadku internet pojawił się po 1 min.

Jak masz skromny budżet, to polecam model 8960N. Do kupienia za 100-120zł na Internecie (w sklepach często drożej)

Jaki masz wynik speedtestu na stronie Orange -
http://www.orange.pl/kid,4002321508,id,4003284667,title,speedtest,helparticle.html

TytusXP dziękuję za propozycję. Zdecydowanie wolę wydać 100-120zł niż ok 400zł na Archer D5 zwłaszcza, że potrzebuję routera do połączenia z internetem i wysyłania sygnału wifi po domu. Chociaż 8960N bo chyba słabszy model W961ND, który mi padł lub jest za słaby aby złapać obecnie synchronizację z siecią. Na pewno jakbym kupował to wybrałbym wyższą wersję niż moje V2.
Administrator wynik testu na W8901G przesyłam poniżej:

W8960N to lepszy router na słabsze linie bo wykonany jest na broadcom-ie. Myślę że w tej cenie będzie dobrym rozwiązaniem dla ciebie.

@tryme gdybyś jednak się zdecydował na W8960N to mam do odsprzedania. Poszedł w odstawkę, ze względu na nową umowę. Jest w 'starej budzie', nie ten nowy design. Mogę zdjęcia przesłać. Ale sprawny w 100%
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka