Jak wejść na stronę konfiguracyjną TL wr702n?

Witam,
A więc zacznę od początku...
Posiadam dwa routery TP link... jeden jest jako główny i od niego po kabelku jest podłączony drugi jako repeater (dlatego po kabelku bo przez ścianę łapał znikomy sygnał). Teraz zakupiłem trzeci router TP link wr702n i również chciałbym go ustawić jako repeater ponieważ na dole w jednym pokoju jest bardzo słaby sygnał. Nie wiem dlaczego ale po wpisaniu w przeglądarkę 192.168.0.254 nie otwiera się strona konfiguracyjna.

Proszę o pomoc bo zapewne coś robię źle lub muszę coś przestawić. Próbowałem już resetować i rozłączać połączenie bezprzewodowe. Hasło, które jest podane na routerze wr702n również już wpisałem.. Podkreślę jeszcze, że jak próbuję połączyć do tego nowego routera to wyświetla, że jest ograniczony zarówno przez wifi jak i połączenie ethernet.

Próbowałeś przez tplinkloginnet.pl. Połącz go kablowo z komputerem.

tak próbowałem. Wyskakuje, że strona internetowa jest niedostępna.

Połącz go kablowo z komputerem i na karcie sieciowej ustaw adres 192.168.0.100 i spróbuj się zalogować.

Przed konfiguracją zrób reset do ustawień fabrycznych.

Jeżeli nie zadziała dopisz adres do karty sieciowej tak jak wspominał kolega wyżej
http://www.tp-link.com.pl/article/?faqid=395

Wprowadziłem adres do karty sieciowej i już mogłem wejść na stronę konfiguracyjną :slight_smile: ustawiłem jako repeater i wydaję mi się, że działa :wink:
Dziękuję za pomoc.

Cieszy że nasz instrukcje pomagają. W razie problemów zapraszamy ponownie na forum. Pozdrawiam!