Jak skonfigurować (TD-W8960N, TD-VG3631, TL-WA850RE) - NEOSTRADA, VoIP

Witam
posiadam następujące urządzenia:

  1. TD-W8960N
  2. TD-VG3631
  3. TL-WA850RE

Do urządzenia 1) jest podpięta linia telefoniczna i skonfigurowana Neostrada.
Do urządzenia 2) w inny pomieszczeniu podłączona jest drukarka z portem LAN.
Potrzebuję podłączyć tel. VoIP w miejscu gdzie jest urządzenie 2) i czy w związku
z tym urządzenie 3) może pracować jako repeater zamiast 2) - jak to skonfigurować ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Telefon może być podłączony tylko do tego routera do którego dochodzi kabelek telefoniczny.

WA850RE posiada tylko jeden port LAN więc musisz zastosować switch. Dlaczego nie możesz podłączyć do 2 routera?

Opiszę może bardziej szczegółowo.
TD-W8960N znajduje się w pomieszczeniu zamkniętym, do którego dostęp jest utrudniony, a tylko w nim jest linia telefoniczna.
Za pomocą TL-WA850RE mam podłączoną drukarkę LAN w sąsiednim pomieszczeniu biurowym.
Opcją która najbardziej mnie interesuje to albo bezpośrednie sparowanie WiFi TD-W8960N wraz z TD-VG3631 w pomieszczeniu biurowym, lub połączenie za pośrednictwem TL-WA850RE.
Taki układ pozwala mi udostępniać po sieci lokalnej urządzenia USB za pomocą TD-VG3631, a także korzystać z VoIP.
Pytanie czy jest w ogóle opcja na stabilne skonfigurowanie takiego środowiska sieciowego..?

Możesz pokombinować z WDS-em ale nie polecam ze względu na stabilność. Połączył bym wszystko kablowo ze względu na stabilność pracy VoIP-a i udostępnianie urządzenia na USB.