Jak skonfigurować LUCI na repeaterze 850 RE

Przed chwilą nalazłem w necie i zainstalowałem OPEN WRT z interfejsem LUCI na reperater 850 RE
Te LUCI wygląda interesująco ...
Ale zupełnie nie wiem do czego rkę przyłożyć w tym Luci na repeaterze 850 RE .
KIedyś testowałem na tym samym urządzeniu GARGOYLE , tam si ustawiało dla repeatera tryb MOST KLIENCKI .
A tu , w tym Luci - jak si to konfiguruje ?? :-[ :-
Z góry dzięki za pomoc . :slight_smile:

Zależy jakie masz opcje w konfiguracji sieci.

Na normalnym firmware dla repeatera wybiera się opcje np ; UNIWERSAL MODE albo WDS
Na gargoyle jest tryb MOST KLIENCKI .
a tu - na LUCI - jak mam to skonfigurować ?
Jakie opcje sieciowe mam ci CHACA podać :cry:

Wejdź w sieci i potem w wifi. W nazwie sieci masz edycje kliknij na to. Tam powinna być Konfiguracja Interfejsu. Popatrz co masz w zakładce Tryb. Piszę na podstawie LuCi na C7.

Tak zrobiłem ; wybrałem, tryb CLIENT , wykrył router główny , dałem na JOIN NERTWORK ,
i teraz całkowicie zanikł SSID który rozgłaszał repeater .
Na pocztku repeater był widoczny jako OPEN WRT 9500-cośtam .
W tej chwili widać tylko SSID routera głównego , repeatera nie wida , dlaczego ?
Teraz znów jest widać nazwę SSID-u repeatera , ale nie mogę wejć w jego panel konfiguracyjny 192.168.1.1 .....
A gdzie się wyłącza DHCP w tym LUCI ?

Zakładka Sieć, DHCP i DNS.

W zakładce DHCP I DNS jakoś nie widzę opcji DHCP ON/OFF
ale może ona jakoś inaczej się tam nazywa ?
Zakładka NETWORK INTERFACES wygląda tak jak na dołączonej fotce ;

Zakładka NETWORK WIFI wygląda domyślnie tak ;

Gdy w tej zakładce dodaję nowy interfejs a jest nim główny domowy router TD VG 3631 ;

i zmieniam jego status z CLIENT na MASTER - to wtedy znika całkowicie SSID repeatera 850 RE
Co robię źle ?!

W zakładce Wireless jest opcja Edit. Wejdź i popatrz tam.

Popatrzyłem w tą zakładkę ; jest tam domyślnie tryb ACCES POINT .
Gdy go zmienię na CLIENT - to repeater znika z eteru .
Gdy dam na SCAN to znajduje główny domowy router , daję na APPLY SAVE to pokazuje się takie kręcące się kółko
i napis " trwa zastosowywanie zmian " - po angielsku .
I po chwili podobnie ; z okna przeglądarki znika cały panel konfiguracyjny a po kliknieciu na ikonkę WIFI - okazuje się że
SSID repeatera przepadł bez wieści :cry: :-\ :-[ :frowning: >:(
Gdyby tak w tym LUCI działała funkcją WPS to wtedy może jakoś udałoby się sparować go z głównym routerem :-[ :cry: