Internet z wi-fi przez TL-WR841N V8.4 na LAN

Witam.
Czy ten model routera umożliwia przesłanie sygnału wi-fi po kablu LAN do urządzeń nie mających wi-fi?
Pozdrawiam.
Kaśka.

Jak ty sobie wyobrażasz wifi po kablu? Chyba że ci chodzi o pracę routera jako klient/odbiornik!?

Więc ja to sobie wyobrażam tak - mam w domu kilka sprzętów, które nie mają modułów wi-fi, łączą się z internetem po kablu LAN. Teraz włączam mój telefon jako router i podaję sygnał wi-fi, następnie WR841 odbiera ten sygnał i przesyła internet dalej za pomocą kabla LAN. Nie chodzi o to czy tak się da w ogóle - bo się da, tylko czy mój router WR841 ma taką funkcję i czy da coś zmiana oprogramowania? Jeśli nie to muszę kupić inny router z tą funkcją. Dlatego też pytam na forum bo mam nadzieję uzyskać tu fachową pomoc.

WR841N może działać jako odbiornik ale tylko na alternatywnym oprogramowaniu.

Instalacja:



Konfiguracja:

OK, ściągnęłam oprogramowanie - DD-WRT v24-sp2 (11/20/14) std (SVN revision 25408), mam kłopot bo wg opisu ustawień muszę znaleźć dostępne sieci a nie mogę odnaleźć odpowiedniej zakładki w ustawieniach.
Kaśka.

W poradniku konfiguracja jest Gargoyle na OpenWRT a nie DD-WRT. Niestety nie znam tego oprogramowanie więc nie podpowiem, mogę wrzucić tutorial -
http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Client_Mode_Wireless