Internet się co chwile odswieża

Witem
Posiadam TP-LINK WDN 3200 bezprzewodowy i mam problem, gdyż co jakiś czas (ok 1 min) odświeża mi się internet. Tzn. kiedy chcę zagrać w jakąś grę to widok minimalizuje mi się do ikony i pojawia się pulpit. Również kiedy zaczynam coś pisać to automatycznie wyłącza mi się internet i muszę go połączać oczywiście w tym czasie znika mi kursor.
Jak sobie z takim problemem poradzić?

Sterowniki masz najnowsze ze strony producenta?

Tego to nie wiem bo mi szwagier wszystko instalował, ale wszystko jest na płytce oryginalnej więc wychodziło by na to, że tak.

Nie koniecznie - TL-WDN3200_V1_131113 - któraś wersja sterowników miała błąd o podobnych objawach jak twoje.

No to mnie teraz kolego poratowałeś ;(
Jest jakaś rada jakby to naprawić?

Dałem w linku najnowszy sterownik do karty. Wystarczy pobrać i aktualizacja w systemie.

Niestety, ale nie pomogło.

Masz zainstalowaną aplikację TP-linkową do tej karty czy tylko same sterowniki? Co to za system operacyjny? Sterowniki do karty graficznej też muszą być najnowsze. Resetowałeś komputer po dograniu nowych sterowników???

Nie zresetowałem kompa :stuck_out_tongue: Teraz wszystko jest git majonez. Już się nic nie zacina i nie odświeża. Dzięki za pomoc!

Potestuj na dystansie czasowym.