Hasło do sieci wi-fi

Mam taką sytuację - router główny rozgłasza po wi-fi nazwę "TL - WR1043N a hasło do tej sieci powiedzmy: kwiat111
I teraz konfiguruję drugi router jako most bezprzewodowy - rozgłasza po wi-fi nazwę TL-WDR4300. I teraz jest problem, bo jezeli ustawię takie samo hasło, czyli : kwiat111, to nie widzę w ogóle tej sieci w komputerze. Jesli zmienię hasło na np. kwiat222 to również nie widzę tej sieci.
Dopiero gdy pozostawię hasło bez zmiany (czyli: password) to wówczas widzę sieć i moge sie z nią połączyć, i router działa poprawnie jako brama.
Czy to jest normalna sprawa?

Przesunąłem do odpowiedniego działu. CHACA

Usunąłeś nazwę sieci z systemu po zmianie konfiguracji na routerze? Co to za system operacyjny?

System windows7. Którą nazwę sieci należy usunąć ?
Ok. W tej chwili skonfigurowałem router wdr4300 jako most bezprzewodowy, który rozgłasza sieć o nazwie TL WDR4300, a haslo do niego jest: password.
I tak skonfigurowany działa poprawnie, łaczę się przez tę sieć z internetem.
Ale wystarczy, jak zmienię mu hasło do sieci na takie samo, jak ma sieć routera głównego, czyli powidzmy - kwiat111 - i wtedy sieć wifi mostu przestaje być widoczna. Na mój rozum, to chyba hasło do dwóch sieci wifi może być takie samo - skoro nazwy dwóch sieci wifi są różne?

Tą którą pamięta twój system operacyjny - Panel sterowania\Sieć i Internet\Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi

Usunąłem z podanej lokalizacji zapamiętane nazwy sieci, ale to nie pomogło. To chyba nie ma związku z komputerem, bo na telefonie również nie widzę tej sieci po zmianie hasła.