Gargoyle i brak odświeżania pluginów

Witam
Zainstalowałem Gargoyle 1.6.2.2 (próbowałem też na wersji 1.8.1) i niestety nie odświeża mi listy pluginów. Dokładnie chodzi mi o wgranie innego niż domyślny motywu (skina). Podejrzewam, że mam coś źle skonfigurowane. Router to TPLink TL-WR740N a internet to radio 20Mb na NanoStation Loco M5.
Pozdrawiam

na wersjach wyższych od 1.6.x nie należny zmieniać skórek, bo brakuje miejsca we flashu
(więc albo standardowy wygląd i działający router albo niestandardowy i ryzyko, że przestanie działać natychmiast lub wkrótce)
lista repozytoriów jest na tej samej stronie interfejsu na której dodajesz pluginy
to są zwyczajne adresy które możesz otworzyć w przeglądarce
(wnosząc po 4 cyfrowym numerze wersji zgaduję, że chodzi o gargoyle by obsy - z eko.one.pl i widzę, że przynajmniej tamtejsze źródła pakietów działają
http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitude_adjustment/ar71xx/
)
PS aby to działało, router musi mieć łączność z internetem

Dzięki za zainteresowanie :slight_smile: W tym sęk, że mam dostęp do internetu, a gdy kliknę odśwież, to niestety nic się nie dzieje. Nie można też odinstalować pluginów, bo są podświetlone na szaro. Takie życie nowicjusza :wink: PS. Tak, testowałem wersję od Obsy.
pozdrawiam

bez dostępu do internetu nie zainstalujesz (w zwykły sposób) pluginów - spraw najpierw by router miał dostęp do neta

Mam dostęp do internetu na Gargoyle, ale niestety pobieranie pluginów nie działa. Może jest możliwość "ręcznego" zainstalowania skórek?
EDIT: Poradziłem sobie :slight_smile: Trzeba było zmienić adres routera z domyślnego na 192.168.2.1. Teraz można pobierać pluginy.
pozdrawiam

zgaduję, że jednak pod domyślnym adresem router nie miał dostępu do sieci (np. z powodu konfliktu IP)
tego co jest "fabrycznie" nie da się odinstalować bo te pluginy są wkompilowane, natomiast ich ewentualne usunięcie powoduje dodatkową stratę miejsca we flashu (więc jest bezcelowe)

Dokładnie, musiał być konflikt IP. Teraz wszystko działa bez problemu :slight_smile: