Gargoyle 1.8.0 WR841N V8 problem z zapisaniem

Witam,
posiadam router WR841N V8, od samego początku zainstalowałem na nim oprogramowanie Gargoyle w wersji 1.6.2, które śmiga bez najmniejszego problemu. Ale po instalacji wersji 1.8.0 mam problem z zapisaniem ustawień. Czego bym nie zmienił i zapisał ustawienia to i tak nie ulegają one zmianie, wie ktoś może co zrobić żeby wersja 1.8.0 zapisywała ustawienia? (Dodam że na wersji experimental 1.7 problem był ten sam)
Z góry dzięki za pomoc

Dziwna sprawa. Testowałem wersję 1.8.0 ale na innych sprzętach i tam nie było problemu.
Czy jak robiłeś aktualizację to zachowywałeś ustawienia czy konfigurowałeś od nowa?

Instalowałem na czysty soft tp linka wersje factory jak i na wersje 1.6.2 sys upgrade (bez zachowywania ustawień) cały czas jest to samo, system nie zapamiętuje ustawień.

Mogę tylko dodać że u mnie(gargoyle 1,8 na repeaterze) - jest tak samo. Gargoyle nie zapamiętuje ustawień. A na Luci nie ma tego problemu.

Dobra juz mam, o dziwo gdy nie instaluje na starcie jezyka Polskiego wszystko dziala sprawnie lacznie z zapisaniem ustawien.