Gargoyle 1.6.2.2 dla WR1043ND v3

No właśnie jest taki problem, że gdy przytrzymuje ponad 10s i puszczam to nic się nie dzieje, diody się świeca jak się świeciły przed naciśnięciem resetu.

No to musisz poczekać na autora wątku (HEINZ) może on coś poradzi w temacie.

Opisz jak.
Pewnie firmware się źle wgrało.

świeci się dioda power, system flashing i ehternet mryga (nie raz na chwile się zatrzymuje) i tak się świecą bez żadnej reakcji przy naciskaniu reset.
Przy tym recovery mam mieć tylko ruter podłączony do karty sieciowej czy od modemu do routera i z routera do karty sieciowej ?

Znaczy się że dioda system miga?
Router podłączony tylko do karty sieciowej.
Adresy IP ustawione na statyczne
Uruchomiony serwer TFTP z udostępnionym plikiem recovery

dioda flashing ma światło ciągle nie miga
Udało się zrobić recover i działa już adres 192.168.0.1. Tylko teraz mi nie działa internet bezpośrednio z modemu do karty sieciowej, ale chyba skonfiguruje normalnie przez TP linka

Skoro działa już fabryczny soft to wgraj gargoyle ale te najnowsze a nie moją przeróbkę. Link:
http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/chaos_calmer/ar71xx/gargoyle-1.9.0.3-ar71xx-tl-wr1043nd-v3-squashfs-factory.bin

Jak już mam skonfigurowany router z dostawcą internetu i mi śmiga wifi i internet po kablu to teraz mogę wgrać gargoyle i będzie działał internet czy znów bedą musieli konfigurować mi adres mac ?

Ja bym sobie odpowiedział na pytanie czy w ogóle potrzebujesz alternatywnego oprogramowania na twoim routerze? Brakuje ci jakiejś funkcjonalności?

Siema, jest ktoś kto jeszcze posiada ten obraz do 1043ND V3 lub jest w stanie przerobić z V2 do wersji V3 Interesuje mnie obraz od Cezarego Gargoyle PL 1.6.2.2 ?? Niestety linki wygasły.