FunBox + WLAN 11g Mini Roter + TP-LINK 830RE jako Repeater nie działa NET na nim

Tylko takie ustawienie ewentualnie może pomóc w laptopie, ale co z innymi gratami tablet smartofon...? :wink:

To raczej nie było połączenie z WA830RE bo tam masz włączone DHCP z DNS-ami a na karcie ich nie widać!?

Chodzi Ci o to że połączenie IPv4 jest z puli adresów głównego routera 192.168.1.12 a nie z TP-LINKA 192.168.1.200-192.168.1.230?
Wcześniejsza zakładka pokazuje ustawienia karty sieciowej, brak dostępu do Internetu, i połączono z HP5 (SSID tplink).
Podsumowując:
Router 11g Mini jest sprawny.
TP-LINK WA830RE jest sprawny, wzmacnia sieć w innych sieciach z innym routerem.
Gdzie jeszcze szukać, bo chyba w TP-LINKu ustawienia są ok, chyba że coś z tymi DNS i DHCP?

Masz problem z połączeniem WA830RE to twojej sieci więc pokaż adresację jaką dostajesz z połączenia się właśnie z nim nie interesuje nas połączenie które działa.

Ustawienia zostawiam w WA830RE takie jak są. I co mam sprawdzić... chcesz zakładkę karty sieciowej (szczegóły połączenia sieciowego)? Który adres mam sprawdzić...? Do którego adresu mam ping-ować?
dzięki :wink:

Tak jak pisałem adresacje z karty sieciowej (ipconfig /all)

Dobra sprawdzę jeszcze to i dam znać.
Sprawdzę jeszcze tego funboxa czy nie ma portu 80 zablokowanego na wifi, no i zmienię w ustawieniach DHCP funboxa może adresy IP (192.168.0.1 i początkowe od 192.168.0.1 do 254) na te domyślne z podsieci WA830RE (192.168.0.254).
Zmienił był tego funboxa na inny router na testy ale niestety, Net na Funboxie jest w VDSL i routery z ADSL2+ nie pójdą.

Testowałem jeszcze kilka ustawień m.in. wyłączyłem hasło wifi na funboxie i... już wifi całkiem padło, przywracanie z ustawień z backupu, wifi działa, połączenie z internetem w WA830RE działa.
Winny badziewny Funbox.