Firmware TD-W8970_V1_130201 - problem

Czy ktoś je instalował ?
Ja po instalacji tej wersji straciłem komunikacje z routerem :frowning: musiał pojechać do serwisu.
Czas naprawy około 24 dni :frowning:
W dziele Firmware nie prowadzimy dyskusji, dlatego przenoszę - Administrator

Mam pytanie, gdzie robiłeś ten serwis gwarancyjny?

Witam,
W moim przypadku to wyglądało tak że modem odesłałem do sklepu NetCom tam gdzie go kupiłem ich strona to http://www.netpul.pl/ jak potrzebujesz więcej informacji o serwisie to możesz do nich zadzwonić.

Właśnie o to mi chodziło. Sprzęt dostałeś nowy?

Tak dostałem nowy, skonfigurowałem go, zapisałem ustawienia na dysk na szczęście :slight_smile: a następnie zachciało mi się aktualizacji routera :slight_smile: W sumie nacieszyłem się nim około 1,5 godziny. Router zaktualizował się do 100% zrestartował i na tym komunikacja z nim się skończyła :frowning: dalej nie chciał współpracować.

Firmware był oryginalny od tego urządzenia?

Chyba Cię źle zrozumiałem :-), jeżeli chodziło Ci o to czy dostałem nowy z naprawy to jeszcze nie. Dopiero w piątek go wysłałem a dzisiaj go otrzymali. Dzwoniłem dzisiaj do nich i zapewniali mi że wymienią mi go na nowy ale to może potrwać do 24 dni bo go odsyłają do dystrybutora.

Tak, Firmware był oryginalny ze strony TP link http://www.tp-link.com.pl/support/download/?model=TD-W8970&version=V1

Z wymianą urządzenia w TP-linku nie ma problemów, jeżeli "umarło" w czasie gwarancji to na pewno dostaniesz nowy router.

Szkoda tylko że to tak długo będzie trwało. :frowning:
Najdziwniejsze było to że diody na Routerze zachowywały się normalnie jak by był sprawny.

Ciekawe swoją drogą ile by kosztowała naprawa jak by to się stało po gwarancji?

Przy wgrywaniu firmware-a zawsze jakieś ryzyko istnieje że coś niedobrego się stanie, prawdopodobnie wystąpiły jakieś nie stabilności. Trzeba było by zrobić flash pamięci procesora.

Witam,
Dostałem dzisiaj router z naprawy, dali mi nową sztukę. Rozmawiałem z gościem ze sklepu i przyznał że był problem z nowym softem i po aktualizacji padały routery.
Zaktualizowałem swojego do najnowszej wersji z 15.04.2013 i jest ok. Mam tylko problem z drukarką ale to założę nowy temat.