Firmware do wr740n

Witam ponownie :). Mam szybkie pytanko. Widzę ze pojawiło się nowe firmware z 20 maja tego roku, aktualnie mam zainstalowane to z 2013 po polsku i nie wiem czy powinien pozostać na starym skoro jest tam dedykowana polska, czy przejść na to najnowsze po angielsku? Dzięki za w miarę szybką odpowiedź, pytanie może i głupie ale wolę się upewnić. Pozdrawiam :).

Jeżeli obecne oprogramowanie nie sprawia żadnych problemów to możesz nie zmieniać. W ostatnim wydaniu nie zmieniano nic pod kątem bezpieczeństwa sieciowego.

Ok dzięki ale raczej i tak zmienię bo lubię mieć najnowsze ;D. Coś tam pisze że ulepszono działanie wi-fi i chciałem się spytać czy wiesz coś więcej na ten temat?

Niestety nie miałem okazji testować bo wszystkie WR740N którymi administruje mają Gargoyle. W takim razie czekamy na twoje testy :wink:
Zmierz inSSIDer-em obecny sygnał i jego stabilność no i po instalacji także. Będziesz widział czy coś się zmieniło.

No to ok, jak będzie lepiej działało to dam znać. Pozdrawiam :).

Wszystkie komentarze mile widziane. Forum tworzone dla ludzi i przez ludzi pamiętaj o tym :wink:

Zainstalowałem to najnowsze. Różnic na starym i nowym firmware po pomiarze inSSIDer'em nie widzę :D.

Kwestia stabilności też nic? Menu masz teraz angielskie?

Menu owszem po angielsku ale to mały problem. Co do stabilności to mam takie uczucie że net działa minimalnie płynniej a tak to raczej bez większych zmian ;).

Dzięki za informacje sprawie. Zamknij wątek jeżeli temat zakończony. Zapraszam oczywiście ponownie w razie problemów ze sprzętem. Pozdrawiam!

Improved wireless performance and fix some minor problem. Co można przetłumaczyć jako ulepszenie wydajności sieci wifi oraz naprawa drobnych błędów.