Extender AV200 i problem z logowaniem!

Panowie mam Extender AV200 WIFI.
Jest już skonfigurowany i łączy się do Liveboxa 2.0.
Chcę wyłączyć w nim WIFI i podłączyć router zewnętrzny jako przedłużenie sieci po linii elektrycznej.
Obecnie nie mogę się zalogować na niego ;/ CZARY !
Jestem połączony po WIFI, kablu i nie mogę się na niego zalogować.
jaki adres ma ten extender domyślnie ?

Jeżeli nie zmieniałeś to 192.168.1.1 taki sam jak LB

Ok. udało się. zrobiłem reset do zera i tyle :wink:
Powiedz mi jak wyłączę WIFI a adresy dostaję z LB 2.0 192.168.1.1 to czy na extenderze zmienić adres na 192.168.2.1 ??? czy pozostawić bez zmian?
Zależy mi tylko na przesłaniu netu przez sieć elektryczną.

zmień ale na np 192.168.1.*
Wtedy możesz zawsze wejść do konfiguracji i zmienić bez przerabiania.

Np. 192.168.1.200 tak abyś bez problemu mógł zarządzać z sieci LB.

mam zakres na LB 192.168.1.50-192.168.1.150 i dałem na 192.168.1.149. Wtedy nic mi nie wejdzie na ten adres :wink:
Dzięki za poradę. Działam dalej.
Na 192.168.1.200 ma DVR BCS :wink:
Pozmieniałem adresy urządzenia i za diabła nie działa poprawnie. strasznie zrywa mi neta ;/
Pingi ma różne i po ponad tysiąc.
Nie ma jakiegoś innego urządzenia aby sobie lepiej radziło po sieci elektrycznej ???
Czy to jest najlepszy model przechodzący przez liczniki itd. ????
Zauważyłem jak podłącze router kablem do tego extendera TL-WR1043ND to wycinam neta całkowicie na laptopie.
Extender ma 2 wyjścia LAN. Na jednym badam PING. Jak na drugim podłącze router to pind wzrasta na 2 tys. i za chwile zanika.
O co chodzi z tym w takim razie ???

Jakie adresy IP ma router?

Docelowo zmieniłem z powrotem po 1,5 h na 192.168.1.1.
Doszedłem w końcu dlaczego router wycinał mi neta całkowicie. Od razu po włączeniu go do extendera wywaliło neta !!!
Extender był podłączony do gniazdka koło kominka tak przy ziemi. Router nieco wyżej na kanapie. W tym miejscu rwało i wyłączało neta po wifi i po kablu z extendera.
I UWAGA
Przeniosłem zestaw dalej od kominka. Całkiem w inne miejsce niż kominek i działa poprawnie ;D

A co się naustawiałem i pozmieniałem adresacji to już moje :wink: MASAKRA !!!!