EAP220 i FRITZ!Box

Witam kolegów i koleżanki :slight_smile:
Mam pare pytan co do EAP220 :slight_smile:
Może od początku :slight_smile: mam bardzo wymagającego klienta u którego wszystko musi działać na 1000%
Obecnie ma podłączony VDSL FRITZ!Box 7490 a za AP robią 3 sztuki Airport express 2nd(dom 4 piętrowy) generation i tu zaczyna się problem.
Często bywa ze telefony wywala z sieci bądź telefony nie widza innych uzadzen. Wiem ze z tplinkiem nigdy nie miałem problemow bo sam ich używam.
Teraz moje pytanie ,czy ktoś miał styczność z FRITZ!Box 7490 i AP od TP linka ? Czy robią jakieś problemy czy wszystko działa jak należny. Wybrałem EAP220 podobnie wygląda co jabłko a cennna dla niego nie gra roli.

Fritzbox to raczej egzotyczne urządzenie w naszym kraju więc wątpię czy ktoś będzie ci w stanie coś powiedzieć. Montowałem EAP110 i nie było z nim żadnych problemów działa stabilnie i bezproblemowo.

Fritzbox to raczej egzotyczne urządzenie w naszym kraju więc wątpię czy ktoś będzie ci w stanie coś powiedzieć. Montowałem EAP110 i nie było z nim żadnych problemów działa stabilnie i bezproblemowo.[/quote]
Dziękuję za odpowiedź. A inne pytanie czy da się ustawić wlan dla gości i sieć prywatna? Dwa osobne AP
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Niestety konfigurowałem tylko dostęp bezprzewodowy przez jedno IP. Z tego co czytałem w instrukcji do poprawnego działania funkcji SSIDs (tzw. multiSSID) potrzebny jest switch z obsługą VLAN-ów. EAP posiada także funkcję HOTSPOT która można skonfigurować w zależności od potrzeba ale czy będzie działać równolegle tego nie umiem ci powiedzieć.
Po szczegóły zapraszam do wsparcia technicznego producenta:

Jadę właśnie z 4 sztukami do biura sprawdzę sam i powiem może komuś się przyda :slight_smile:
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Będziemy zadowoleni jeżeli podzielisz się z innymi swoimi obserwacjami.

Napewno napisze i zrobię parę fotek jak to wygląda
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Przetestowałem zamontowałem nawet jest parę fotek :slight_smile: