Dziwne rozłączanie wifi

Te dwie poszarpane sieci to są wskazania z tp-linków wr 702 N.One są podłączone do dekoderów multiroom standard (NC+)na innym piętrze. Nie mam innej możliwości podłączyć się do tych dekoderów ,a muszą mieć połączenie okresowe z netem.Odłączyłem mikrofale z sieci i tak samo są poszarpane. Oprócz mikrofali nie widzę nic co by zakłócało sieć. Bo chyba nie piloty od TV i dekodera?
Poprzednio miałem router Netia spot i nie było tego problemu.A podłączone było to co i teraz.Może to wina routera?
Wracam do wątku. Po blisko dwóch miesiącach coś się porobiło że normalnie jest dobrze ;D Jakoś tak samo ;D Nie rozłącza ,nie wyłącza normalnie prima super ;D Router chodzi jak szwajcar.Dziękuję za pomoc :-*

witam,
czy ktoś już rozwiązał problem z rozłączaniem sie routerów TP-LInk-a z połączenia wireless?
mam Archer-a C8 i wifi mi się co chwilę włącza i rozłącza.
zmiana kanałów nie pomaga.
sprawdzałem na kilku komputerach i laptopach.
Czyżby procek nie wyrabiał?
Awerte

Od jakiego dostawcy masz doprowadzony sygnał? W jaki sposób objawia się zanik sygnału i czy w momencie jego braku diody na C8 sygnalizujące link świecą? Robiłeś jakieś pomiary siły sygnału?

dostawca jest kablowy więc wchodzę na port wan, ale nie o to idzie bo nie w tym problem.
połączenie wireless wyświetla mi sygnał że połączony ale brak dostepu do sieci.
Jakby c8 się przeciążał i wyłączał komunikacje pomiędzy kablem a wifi
I sporo innych ludzi też ma problem z zanikaniem połączenia wifi
ma ktoś takie objawy? Bo nie da się tego używać jak co chwile jest problem.
chyba sprzedam c8 i kupię coś z innej stajni co będę mógł podłączyć i zapomnieć gdzie stoi.

Awerte

Zgłaszałeś problem http://www.tp-link.com.pl/contact.html