Drugi router z print serwerem

Witam. Potrzebuje zamontować drugi router który będzie podłączony do głównego routera(do którego nie mam dostępu) przez kabel i będzie udostępniał wifi oraz będę mógł do niego podłączyć drukarkę. Jaki router mogę zakupić aby to działało.

Pozdrawiam :slight_smile:

Router może być dowolny z portem WAN i USB, Nie można za to zagwarantować czy Twoja drukarka będzie działała z tym printserwerem. Dobrą alternatywą z działającym printserwerem jest soft Gargoyle lub OpenWrt(bardziej zaawansowana konfiguracja) i uruchomienie na nim serwisu p910n

Witam. Chciałbym również zakupić na print serwer zakupić router TP Link. Myślałem o TP-Link TL-WR842ND, który ma funkcje print server, Moja drukarka to HP Photosmart C4480. Na liście kompatybilnych drukarek jej co prawda nie ma, ale jest bardzo podobna drukarka HP Photosmart C4385. Czy moja również będzie działać z tym routerem jako drukarka sieciowa? Próbowałem już takiego rozwiązania na routerze z OpenWRT i efekt był taki, że drukarka niby działała, ale wydruk jednej strony kończył się zatrzymaniem kartki w drukarce na końcu wydruku i wyrzuceniu jej dopiero po kilku minutach. Oczywiście drukarka bez problemu działa bezpośrednio wpięta po USB do komputera. Pozdrawiam.