Dostęp zdalny do routera TD-W8960N (tego starszego)

Witam, jak osiągnąć taki efekt, w sensie, jestem na wakacjach, w alpach, nad morzem nie ważne gdzie. W każdym bądź razie nie w domu. Co muszę zrobić, aby połączyć się ze swoim routerem z telefonu etc?
To będzie ta opcja?
TR-069 client

TD-W8960N (tego starszego)
Która dokładnie wersja hardware-owa?

TD-W8960N v3 0x00000002

Tak to powinna być ta zakładka

Oczywiście ma WAN-ie routera musisz mieć publiczne IP.

Publiczne ip, czyli to prosto od operatora. Jak sprawdzić czy owe mam. Operator to netia na kablach orange. Jak powinna być ustawiona ta opcja TR-069?

Publiczne ip, czyli to prosto od operatora. Jak sprawdzić czy owe mam.

Zakładka Status routera.

Przy zmiennym IP należy założyć domenę DDNS ale taką która jest wspierana przez router.

Ustawił bym tak jak na obrazku który wrzuciłem wyżej, oczywiście dane logowania inne niż domyślne.

Ok, mam już prawie wszystko. Jeszcze jakbyś wyjaśnił ACS user name?
I to hasło mam ustawić w: Connection Request User Name (nazwa i hasło)? Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że wejdzie ktoś niepożądany i wykradnie jakoś moje dane, hasła do kont bankowych itd?
Jednak nie działa. Np. kolegom strona w ogóle się nie wczytuje.

Jeżeli Orange to masz zmienne IP. Masz konto na np:NoIP? Dane które podałeś do rejestracji musisz również wpisać do routera inaczej się nie połączysz.

Tak, mam wszystko założone. Zrobiłem dynamic dns, ino nie wiem jak teraz skonfigurować to poprawnie (TR-069). Niby banał, ale mi to nie chce działać.