Dostęp do panelu administracyjnego TL-WA701ND

nie moge wejsc w panel adm.TL-WA701ND po update'cie firmware,moj laptop na 7 ce.
nie mam za to z tym problemow na laptopie z XP.Instrukcje firmowe problemu nie rozwiazuja?!

Logujesz się przez przeglądarkę na http://adres_IP_accesspointa ?

tak przez 192.168.0.254
mk

A zmieniłeś adresy na karcie w komputerze ?!
Wysłane z mojego HTC One_M8

Jaki masz adres IP na karcie komputera w chwili logowania się na AP? Urządzenia znajdują się w tej samej podsieci?

adres staly 192.168.0.100/255.255.255.0 na karcie sieciowej.
AP mam podlaczony przez kabel W-Fi dziala.
Ping do AP 192.168.0.254

Jak ustawisz na auto wyszukiwanie adresu IP na karcie to jest tak samo? Kabel sprawdzałeś? Podstawiałeś inny. Resetowałeś do ustawień fabrycznych?

kabel jest ok,reset nic nie zmienia,IP na auto bez zmian.
Mam pytanie czy staly adres mam ustawic na karcie sieciowej czy tez na bezprzewodowej?
Moze jest jakas blokada od firewalla?

Zależy jak się łączysz czy po wifi czy też po lanie . Może być na dwóch na kartach oczywiscie inne IP .

Wyłącz antywirusa i spróbuj się zalogować na panel routera .

wylaczenie antyvir nic nie pomoglo.
ale jest swiatelko w tunelu,choc problem nadal istnieje.
po zresetowaniu AP i zapingowaniu go 192.168.0.254 przy stalym IP 192.168.0.100 udalo mi sie wejsc na panel adm.
ale tylko raz.Nadal nie moge wejsc na panel adm.Zauwazylem ze wchodzac w wlasc. karty polaczenie lokalne i zmieniajac IP
na 192.168.0.100 255.255.255.0 sejwujac przez OK po ponownym wejsciu w wlasciwosci IP 192.168.0.100 znika?
poprzednio kiedy udalo mi sie wejsc na panel adres IP byl w wlasciwosciach??
rzut screnu w zalaczeniu:

Widać że widocznie jakiś problem po stronie systemu operacyjnego . Spróbuj uruchomic komputer w trybie awaryjnym , dopisz do karty adresy i zobacz czy sie zalogujesz na panel konfig. routera .

ok,ale juz taki dobry w tym trybie nie jestem! poprosze o pomoc how to do it.

F8 wcisnij przy starcie komputera i wybierz tryb awaryjny i enter .

w trybie awaryjnym zmiana adresu karty sieciowej nic nie zmienia, nadal nie mozna sie zalogowac do AP.
po nadaniu k.sieciowej stalego adresu 192.168.0.100 i zamknieciu okna wlasciwosci lokalnyej sieci oraz ponownym otwarciu, adres ten znika,choc "przycisk" uzyj nastepujacego adresu IP jest zaznaczony!!
mk

Sterowniki do karty sieciowej masz zaktualizowane?
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

mam program drive booster 2 i wg niego jestem uptoday z sterownikami

drive booster 2.4 pro

Poszukaj na stronie producenta karty sieciowej.Takim programom zbyt się nie ufa.
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

czy chodzi o sterownik realtek PCIe GBE Family Controller
chyba jest aktualny bo data sterownika to 2015-07-23

chyba jest aktualny bo data sterownika to 2015-07-23

Mała uwaga proszę używać opcji modyfikuj .