Dlaczego zlikwidowano funkcję WPS z repeatora 850 RE?

Na obudowie repeatora 850RE znajduje się przycisk WPS
W opisie tego urządzenia na tutejszym forum też jest wzmianka o tej funkcji ;


Na powyższej fotce widać że firmware jest ze stycznia 2013 .
Tymczasem na dziś w panelu konfiguracyjnym tego repeatora nie widać funkcji WPS .
Równoczesne przyciśnięcie przycisków WPS na routerze głównym i repeatorze nic nie daję .
Dlaczego oni jakby usunęli funkcję WPS z tego urządzenia :cry: :-X

A kto Ci powiedział że jest zlikwidowana? Czas oczekiwania na pobranie zabezpieczeń z routera głównego przez wzmacniacz może wynosić nawet do 2minut.
A propo: co to jest repeator?

O proszę Porównać dzisiejszy panel konfiguracyjny repeatera z tym z pierwszego postu .
Funkcja WPS znikła , dlaczego :-\

Po mojemu nie ma tylko zakładki. Natomiast funkcja ta cały czas istnieje. Pokazałeś pierwsze oprogramowanie na którym ta funkcja była. Softy są cały czas rozwijane, z czasem udoskonalane. Jak masz jakieś pytania dzwoń do supportu TP-Linka.
http://www.tp-link.com.pl/support/download/?model=TL-WA850RE&version=V1#tbl_j

No więc dziś dla upewnienia się jak to jest z tą funkcją WPS w repeaterze , zrobiłem powrót do ustawień fabrycznych repeatera .
Potem nacisnąłem przyciski WPS i na repeaterze i na routerze głównym i po ponad 2-minutowym miganiu diod na obu urządzeniach -
połączenie pomiędzy nimi nie zostało nawiązane . Czyżby oni więc jednak tą funkcję naprawdę zlikwidowali >:(