DGT+TDW8901G jak polaczyc LAN?

Witajcie
Mam problem w podlaczeniu dwoch routerow ze soba do jednego internetu.
Neostrada podlaczona do DGT ( pierwszy), chcialbym podlaczyc do niego nowy router TDW8901G( drugi) po lanie, zebym mial neta na drugim pietrze.
Podlaczajac tp linka z wylaczonym dhcp i ustawionym ip 192.168.1.2, net nie dziala i trace kontakt z dostepem do tp linka.
Tp link jest z fabrycznymi ustawieniami, takze co musze wykonac aby podzialalo:)
Z gory dziekuje

Pytanie czy DGT nadaje adresację w tej podsieci i jaki ma zakres DHCP ustawiony. Przewód ethernet jest zarobiony poprawnie?

Oba routery pracuja na 255.255.255.0, adres dhcp od 192.168.1.2-192.168.1.254, przewod jest oryginalny od routera (czyli do polaczenia pc-router)
@zapewne ustawienia cudownego DGT >:( >:( ulatwia polaczenie tych 2 routerow

Ustaw adres IP Tp-linka na 192.168.1.200 i wtedy spróbuj podłączenia.

Dziwne...dziala ;D
Dziekuje

  1. Pytanie kolejne, z racji ze mam Neostrade do "80mbs" i jest ona na vdsl, a tp link adsl2 to czy predkosc bedzie mniejsza na tp linku czy znaczenie ma tylko glowny router przyjmujacy usluge?
  2. Czy korzystajac z internetu przy powyzszym polaczeniu routerow na 2 kompach sygnal z glownego routera bedzie tak samo przydzielal predkosc do komputerow czy jednak na laptopie trzeba bedzie troche dluzej czekac na sygnal?

Mam nadzieje ze mnie rozumiecie 8)
Pozdrawiam

Odczuwalnym problemem będzie dla ciebie prędkość radia na W8901g, maksymalnie 20-25Mb/s.