DD-WRT TP-Link TL-WR1043ND P2P zablokowane domyslnie

Witam.
Zainstalowałem na swoim routerze tj TP-Link TL-WR1043ND alternatywne oprogramowanie DD-WRT v24SP2- (03/25/13) std
(SVN revision 21061)
.
Na domyślnych ustawieniach wszystko śmiga tak jak bym chciał oprócz klienta uTorrent, który na firmowym oprogramowaniu działał bez zarzutów.
Może Ktoś podpowiedzieć co może być przyczyną niedziałającej P2P i jak to zmienić ?
Z góry dzięki :wink:

Poszukaj opcji UPnP lub ręcznie przekieruj port utorrenta na IP komputera.

Ok znalazłem opcje UPnP ale czy wystarczy włączyć tak jak na zrzucie ?

Powinno wystarczyć jednak widzę że nie masz publicznego IP. Czy Utorrent cokolwiek pobiera czy w ogóle nie startuje?
Może warto zainteresować się zakładką Security - Firewall

Nie mam publicznego a ten router jest podpięty do routera UPC lecz jak wspomniałem zanim zmieniłem na DD-WRT wszystko śmigało OK.
Jak zaznaczyłem PPnP i Clear port forwards at startup to zadziałało :stuck_out_tongue:
A zakładka firewire ...

wszystko jest oki ?

Skoro działa to znaczy że jest OK

Witam jeszcze raz....
Tym razem mój problem tyczy się połączenia WIFI a mianowicie gdy jestem połączony laptopem lub tel do sieci bezprzewodowo i włączę jakiś filmik na YOUTUBE to odrazy mi rozłącza neta, muszę wyłączyć WIFI w urządzeniu i włączyć ponownie i zaskakuje choć nie zawsze.
Czym to może być spowodowane, wydaje mi się że może to jakieś zabezpieczenie w routerze tylko jakie ?
Dołączę zrzut DD-WRT zakładki security

Witam;
Sorry za wcięcie w temat ale też mam problem po wgranym sofcie DD-wrt!
Kupiłem TP-LINK 1043 ponieważ ma USB i możliwość dzielenia plików z HDD po siedzi na zasadzie serwera multimediów.
Niestety oryginalny soft nie widział całej zawartości mojego dysku. Poczytałem i zmieniłem soft na DD-WRT. Po zainstalowaniu i konfiguracji wszystko działa OK ale ta wersja dalej nie ma możliwości udostępniania plików z dysku po siedzi (brak DLNA). Proszę o pomoc - co zrobić by była ta opcja w moim sprzęcie.
Z góry dzięki

Jeżeli masz wersję V2 to wgraj i testuj gargoyle-1.5.11.6-ar71xx-tl-wr1043nd-v2-squashfs-factory.bin

Można wgrać z pozycji routera?

Tak można ponieważ jest bez boot-a.