DD-WRT | TL-WR841N v.9.0 | Jest?

Witam,
Mam pytanie: Czy DD-WRT jest na TL-WR841N?
Znalazłem to:
http://dd-wrt.com/site/support/other-downloads?path=others%2Feko%2FBrainSlayer-V24-preSP2%2F2014%2F11-11-2014-r25309%2Ftplink_tl-wr841ndv9%2F
Jednak nie jestem pewien czy to do mojego routera.
Pozdrawiam

Wychodzi na to że to jest dla wersji sprzętowej 9. Przy modelu WR841 nie ma różnicy czy to jest ND czy N

Czyli że bez problemu mogę wgrać dd-wrt na TL-WR841N v.9.0?

Jeżeli jest przeznaczone do tej wersji sprzętowej, to jak najbardziej.

Jak "do tej wersji sprzętowej"?
Przecież TL-WR841N a TL-WR841ND to to samo więc w czym problem :wink:

Hardwarowo tak, ale:
N antena na stałe
ND antena odkręcana

No ok, ale firmware w tym przypadku DD-WRT powinno działać normalnie tak?

Jeżeli jest dla wersji hardwar-owej v9 to nie będzie żadnego problemu. Nie miałem wersji v9 u siebie na biurku więc to ty musisz nam powiedzieć jak to działa :wink:

Hehs, mam wersje N v9 więc spróbuje przez tydzień będę testował tego DD-WRT i jeżeli nic się nie zepsuje to powiadomię :stuck_out_tongue:

To zawsze jest w dobrym tonie na forum zakończyć temat wyjaśniając problem czy ucinając dalszą dyskusje konkretami :wink:
Oczywiście będziemy zainteresowani jak potoczą się dalsze losy twojej v9-tki.

Oby nie tak jak mój TL-WR740N v4 bo nie wyrobie na nowe rutery

Czekam z niecierpliwością chociaż na informację czy udało cię się go zaktualizować i odpalić ... Właśnie zainstalowałem openwrt z LuCi i wrażenia takie sobie ...

Działa ;D
Bez problemu zaktualizowałem fw na TL-WR841N v9.0
Nie zauważyłem problemów (No chyba że problem z dostaniem się do panelu konfiguracyjnego przez Google Chrome, ale na Firefox działa)]
Można śmiało wgrywać DD-WRT!

Aktualizacje z OpenWRT do DD-WRT robiłem tak:
OpenWRT -> Oryginalne Firmware -> DD-WRT
Poniżej załączyłem plik factory-to-ddwrt.bin którego używałem:

Dzięki za informację w temacie. Na pewno przyda się użytkownikom TP-Linka chcącym instalować DD-WRT.